Mercedes Mlc

Mercedes Mlc

Član
Ma x6 nit je ĐIP, nit SUV, a o sportskom autu da ne pričamo....a čini mi se da nije testiran na euroNcapu.... Ovo kupuju ljudi koji imaju para i žele da budu frajeri, a svako normalno auto im je prepičkasto..... Uglavnom ja se nadam da će ovaj MLC biti malo bolji unutra od BMWa, kao npr, novi ML, a da mu užitak u vožnji ostane BMWov, ili čak bolji.....:D. Meni je najžalosnije od svega što će i ovaj auto postati stereotip za mafijaško, kao auto ćelavaca, dilera i siledžija, ništa više :icon_sad:
 
Super Moderator
Ja ne razumijem bas ove komentare X6 smece i da ce i ovaj MLC biti smece al hajd :icon_confused:

X6 je masina, mozda nije tako lijep ali auto ne da je dobro, nego je predobro.. Ni meni se puno ne svidja al ne mogu reci da je smece. X5 je vec najljepsi i najbolji SUV po meni (poslije range rover-a naravno) i puno je ljepsi od X6 po mom ukusu....e sad da ja kazem i da je bolji od X6 to je nidje veze, al oba ta SUV-a imaju vozne sposobnosti veoma dobre, ti ''dzipovi'' se voze kao i auta ;)
 
Član
Porschefan je napisao(la):
X6 je nefunkcionalno smeće od 150000€ i 3 tone. Ustvari ima jednu funkciju, nadomjestak za manjak cm u gaćama :D


I još kad se priča o njemu kao sportskom autu, to je tek vrhunac. :icon_confused:

bas tako :icon_smile:
 
Član
Tema iz pepela :)

imao sam priliku slikati to cudoviste :) ' NICE ' France '







malo u OFF ... uz njih je isao i ovaj ML

 
Top