Mercedes ML 270 w163

Mercedes ML 270 w163

Član
Patrola, pajera, land cruisera poredit sa ml-om x5 tuaregom q7 nema smisla ako se vec gleda na udobnost ne kupuje se ni jedno od tih auta. Sad da je ml nesto udoban i nije ali je malkice udobniji od x5 ali je zato i nestabilniji. Tako da svaki ima prednosti i mane ali gledajuci generalno x5 je bolji.

Partola vs ml, kad patrola kupis znas sta si kupio, dok ml-a kad kupis uzeo si malo odignutije auto sa pogonom na sva 4 tocka koje asocira na djipa. :)

Bruda, ja ga prvi spomenuo nisam, niti sam uvukao patrola u citavu ovu pricu :D
Samo konstatujem da je preludo reci da je ML neudobno auto, a pogotovo da je patrol udobniji...
A to da ML asocira na dzipa, nije tacno. Vozio sam ga i vjeruj da bi se sjeb'o sta sve moze, pod uslovom da ima dobre gume :D
 
Član
Pa ljudi nisu svima leda ista i nije svima guzica ista, nekom je udobnije ovo nekome ono, nekome je ljepse ono nekome ovo, ne znam kako mozete o tome razglabati npr. meni je x5 odron nazad onaj model 2003 pa nez do kada ali onaj poslije njega mi je najljepse proivedeno auto do sada
 
Član
Ah vazda se znalo, hoces dzipa sa "sportskim karakteristikama voznje" kupis BMW-a, hoces dzipa liksuz, i usmjeren prema udobnosti kupis mercedesa - i jedno i drugo sminka.
Hoces dzipa da obavi posao i da se ne kvari kupis japanca
 
Član
udobnost i suv neide u istoj rečenici, imate parave terence a i ove što se tako predstavljaju, sad sve zavisi ša vam treba tačno, ali čojk je pitao za konkretan model koji mu je lajk. Ono što mu ja mogu reći da to nije pasat i da hoće istovariti novčanik, ali eto ima svakvi ljudi ja sam jedno stao kod jenodnig vulaknizera dačekiram pritisak, koji između ostalog ima i servis i dolazi baja sa mlom , lokalac i koji hoće da mu pravi pakne, zaboravio sam kako se to kaže pod seljački, i ovaj serviser mi goviri vidi seljaka vozi ml nemože da kupi diskpločice.
 
Član
udobnost i suv neide u istoj rečenici, imate parave terence a i ove što se tako predstavljaju, sad sve zavisi ša vam treba tačno, ali čojk je pitao za konkretan model koji mu je lajk. Ono što mu ja mogu reći da to nije pasat i da hoće istovariti novčanik, ali eto ima svakvi ljudi ja sam jedno stao kod jenodnig vulaknizera dačekiram pritisak, koji između ostalog ima i servis i dolazi baja sa mlom , lokalac i koji hoće da mu pravi pakne, zaboravio sam kako se to kaže pod seljački, i ovaj serviser mi goviri vidi seljaka vozi ml nemože da kupi diskpločice.

Ti onda bas zivis u zabludi.. Samo cu ti reci XC90, Escalade, Navigator, Q7, itd. :D
 
Član
Nek ti imas sa svojim golfom peticom. Za tvoju informaciju vozio sam od porschea, m4 pa do rs6 ;)

Znam ja takvih pun *****, isti su mi pricali za peticu da ne valja, a u zivotu nisu sjeli u istu, a kamoli vozili. Ljudino, da bi pricao o udobnosti, auto moras provozati stotinama kilometara, a ne preparkirati na parkingu i po tome se ravnati. Tacno se po prici tvojoj vidi da si ogranicen kako pameću tako autima iz proslog vijeka. Poyy
 
Znam ja takvih pun *****, isti su mi pricali za peticu da ne valja, a u zivotu nisu sjeli u istu, a kamoli vozili. Ljudino, da bi pricao o udobnosti, auto moras provozati stotinama kilometara, a ne preparkirati na parkingu i po tome se ravnati. Tacno se po prici tvojoj vidi da si ogranicen kako pameću tako autima iz proslog vijeka. Poyy
Po parkingu ? Tog istog ml vozim 2 puta u godini po 2600 kilometara, isto tako sam x5 vozio u vise navrata po 150 km. Bitno je da ti nisi ogranicen.. A ustvari, i jesi , kao balkon :kiss:
 
BHT Ovisnik
ja sam banalno naveo patrola jer ML toliko nestabilan (meni osobno), jednostavno valja, na malo daljem putu se osjecam kao na palubi. Vozam terence vec par zadnjih godina pa poredim. Ne znači mekan sic udobnost... Ja se prvi razmisljam da uzmem X5 vec dugo vremena. Vozao sam dosta X5 E70 od strica, i ni on nije udoban kao limuzina, tipa vec eo e39 koji imam. Sada vozi F15 4.0, sve je to krasno, ali se i dalje ne poredi sa limuzinama po udobnosti. ALi ja ga planiram iz drugih razloga jer ni svog E39 ne vozim, od 5og mj sjeo 2x u njega,ili sam na motoru ili kombiju, pa bi mi vise pasao SUV za vrijeme koje vozam i kuda vozam, svjestan njegove slabije udobnosti spram limuzine bih ga ipak uzeo
 
Top