Mercedes G300

Mercedes G300

Da malo osvezim temu, auto je stigao kući, trenutno radim na elektro detaljima kao što je glavni prekidač za svetlo, dovođenje struje za sedišta i još neke sitnice koje se tiču struje u autu.

CIMG3677.jpg


Sa leve strane se vidi prekidač iz W202 koji je ugrađen sa pripadajućom instalacijom a sa desne strane je novi prekidač iz W463 koji ide uz enterijer.

Što se tiče fotografija eksterijera biće i one za koji dan :).
 
Član
G klasa mi je licno omiljeni terenac. Najruzniji, najkockastiji a sa druge strane najmocniji. Postovanje za radove ;)
 
Prilagođavanje prekidača za svetlo postojećoj instalaciji je u toku uz pomoć relea, u međuvremenu završeno je prilagođavanje modula za paljenje četiri žmigavca, centralno zaključavanje i ostale funkcije :).

CIMG3678.jpg
 
Jedna slika na brzinu kako sada izgleda prošireni vozni park ispred kuće, rubovi tek treba da se farbaju postavljeni su i slikani na brzinu čisto da se vide.

20150509_120223.jpg


Prepravljen prekidač za paljenje svetla, maglenke, pozicija i sve ostale funkcije.

20150513_193410.jpg
 
imas volju i strpljenje a i pare za detalje..samo naprijed ;)
uvijek mi je drago vidjeti kad neko tako radi komplet auto do najsitnijeg detalja
 
Pri kraju je sređivanje konzole u koju će biti ugrađen tablet, ovako to izgleda još da se ofarba :).

CIMG3687.jpg


U međuvremenu su završene i komande za sedišta tako da su od danas i sedišta u funkciji, osposobljene su osnovne funkcije pomeranja memorija na sedištima neće raditi.
 
Član
Ekstra izgleda. Dokle si sa radovima unutra? A ne smijem ti reci kakav projekat mi prijatelj radi sa cetvrtim G-om. Posaljem ti slike kroz par dana
 
Top