Mercedes G V12 S biturbo

Mercedes G V12 S biturbo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
HoNdA_CiViC_ je napisao(la):
"sa 700 KS Brabusova G-klasa od 0-100 km/h ubrzava za 4,3 sekunde dok je najveća brzina ograničena na 240 km/h"


haha pa moj jaran kupio neko auto sa malo manje od 300 ks

ide oko 260/km
0 - 100 za pet sekundi

kosto ga 30,000 dolaraa :lol::lol::lol:

kak je meni ovo promaklo...
prvo,tvoj jaran je kupio amera,koji je sa evropljaninom nebo i zemlja...
drugo,tvoj jaran je kupio zeljezo i plastiku,G klasa je pored zeljeza i plastike,dio legende
trece,ako na legendu dodas jos jednu legendu,kao sto je brabus il amg,imas nesto,sto bi vi rekli,priceless...
cetvrto,ova grdosija je teska dvije tone,mozda i vise...
peto,znas li koja je razlika izmedju 5s i 4,3s?pogledaj malo ove trkace,rejsere,koliko je para ulozeno da skinu nekoliko desetinki sekunde,a sto se priblizavas nuli,napori i ulaganja da se to postigne su sve tezi
i sesto,znas li ti sta znaci ovoliki obrtni moment?to znaci,kad god pritisnes gas,zakucava u sjediste...pogledaj malo obrtne momente u benzinaca...prosjecan benzinac ima manje od 200Nm...vecina ih ima i manje od 150;)
i zadnje,sedmo,zar mislis da je max brzina ovog motora 240?ni blizu,vjeruj mi,moze potegnut kao i svaki sportista,al je mjenjac podesen tako,+ blokada...ja sam vozio svog dzipa 150,ispod se stvori zracni jastuk,jednostavno previse zraka prolazi ispod auta,e tada ti je volan lagan kao pero...bas zbog odstojanja od zemlje,clearencea,ne moze ici velikim brzinama
elem,ja bi prije ovog G-a nego vecinu supersportista...svako ima ukus...al je G savrsenstvo...sta mislis sto proizvodnja traje toliko?i svakim danom je sve popularniji...rijetko kome se to desava...a ispod kockastog izgleda,ostrih rubova,pomalo zastarjelog dizajna,koji ne odaje utiske fascinacije,lezi zvijer...okruzena najnovijim tehnickim rjesenjima...e to je uspjeh...sinteza legende off-roada i jurilice....inace nsiam fan ovih cuda sto lete autoputem,nije dzip za toga...mislim,terenac konkretno...al ovo je auto mojih snova
 
Član
edoze je napisao(la):
HoNdA_CiViC_ je napisao(la):
"sa 700 KS Brabusova G-klasa od 0-100 km/h ubrzava za 4,3 sekunde dok je najveća brzina ograničena na 240 km/h"


haha pa moj jaran kupio neko auto sa malo manje od 300 ks

ide oko 260/km
0 - 100 za pet sekundi

kosto ga 30,000 dolaraa :lol::lol::lol:

kak je meni ovo promaklo...
prvo,tvoj jaran je kupio amera,koji je sa evropljaninom nebo i zemlja...
drugo,tvoj jaran je kupio zeljezo i plastiku,G klasa je pored zeljeza i plastike,dio legende
trece,ako na legendu dodas jos jednu legendu,kao sto je brabus il amg,imas nesto,sto bi vi rekli,priceless...
cetvrto,ova grdosija je teska dvije tone,mozda i vise...
peto,znas li koja je razlika izmedju 5s i 4,3s?pogledaj malo ove trkace,rejsere,koliko je para ulozeno da skinu nekoliko desetinki sekunde,a sto se priblizavas nuli,napori i ulaganja da se to postigne su sve tezi
i sesto,znas li ti sta znaci ovoliki obrtni moment?to znaci,kad god pritisnes gas,zakucava u sjediste...pogledaj malo obrtne momente u benzinaca...prosjecan benzinac ima manje od 200Nm...vecina ih ima i manje od 150;)
i zadnje,sedmo,zar mislis da je max brzina ovog motora 240?ni blizu,vjeruj mi,moze potegnut kao i svaki sportista,al je mjenjac podesen tako,+ blokada...ja sam vozio svog dzipa 150,ispod se stvori zracni jastuk,jednostavno previse zraka prolazi ispod auta,e tada ti je volan lagan kao pero...bas zbog odstojanja od zemlje,clearencea,ne moze ici velikim brzinama
elem,ja bi prije ovog G-a nego vecinu supersportista...svako ima ukus...al je G savrsenstvo...sta mislis sto proizvodnja traje toliko?i svakim danom je sve popularniji...rijetko kome se to desava...a ispod kockastog izgleda,ostrih rubova,pomalo zastarjelog dizajna,koji ne odaje utiske fascinacije,lezi zvijer...okruzena najnovijim tehnickim rjesenjima...e to je uspjeh...sinteza legende off-roada i jurilice....inace nsiam fan ovih cuda sto lete autoputem,nije dzip za toga...mislim,terenac konkretno...al ovo je auto mojih snova

al' razveza jezik :X tvoj ukus, tvoja stvar, da sam seik, il ne znam sta vec' ovo bih vjerovatno kupio, al da stoji u garazi kako bi et' mogao ga pokazati na mtv cribs-u, a inace, za istu svotu novca daleko egzoticniji automobil se moze kupiti (za moj neki..hmm..ukus):X o ukusima se ne raspravlja :p

btw, projekt sam po sebi je sjajan, i ovo jest fkt legendarni terenac al... al.. :X nikada mi nije bio autic za lokacije na kojima bih volio zivjeti (pusti snovi tipa pariz, istanbull, dubai i sl) :X
 
Legend
ovo je......AJJ

ovo je SAN !!!! kakav ML kakvi bakraci , ovo je SUV , stara G klasa sa novom technology
 
Član
C,C,C zvjerr samoo takva
moze ovo preko 300 ic :icon_biggrin:

i edoze svaka ti cast na komentaru stvarno ;)
 
Putovanja.ba
Administrator
Kako mocno izgleda, G klasa mi je oduvijek draga bila, nemam rijeci, dobroi izgleda skroz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top