Mercedes G cabrio - Hell Truck

Mercedes G cabrio - Hell Truck

Član
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update tvrdi krov :D :D :D 11.12.2010

Samo naprijed...ti se za snijeg vše ne sikiraš..hehhe..pozzzz
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update tvrdi krov :D :D :D 11.12.2010

GolFanatiCars je napisao(la):
Svaka cast ;)

Lijepo si ga obnovio;)

sretno da te dobro sluzi:icon_smile:

hvala prijatelju nadam se da hoce , bar koliko ja njega slusam ;)
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update tvrdi krov :D :D :D 11.12.2010

malo se radilo oko prednjeg dijela pa i neki bullbar se postavio ;)


Uploaded with ImageShack.us

a i ponosni gazda se usliko pored jedinog auta koje je visocije od njega :D
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update bullbar 20.12

uu extra mu je sjeo bullbar, a i krov crni mu stoji... dosta si posla uradio, kao drugi dzip u odnosu na slike sa prve stranice.... i ne budi skrt sa slikama... slobodno ubaci jos koju :)

g klasu cu kupiti abd nekad... isto ovako kratku, duga mi se ne svidja... samo se bojim da ih do tada nece potpuno nestati...
 

LSD

Član
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update bullbar 20.12

jesi neki dan prolazio vamo nasim putevima..cini ni se da sam te vidio na petlji na sickom....i posao navece slati PM al zaboravio.ak si stvarno bio ti merc je extra
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update bullbar 20.12

boss_C200 je napisao(la):
uu extra mu je sjeo bullbar, a i krov crni mu stoji... dosta si posla uradio, kao drugi dzip u odnosu na slike sa prve stranice.... i ne budi skrt sa slikama... slobodno ubaci jos koju :)

g klasu cu kupiti abd nekad... isto ovako kratku, duga mi se ne svidja... samo se bojim da ih do tada nece potpuno nestati...

nisam vala nesto slikao narocito , trudim se da na kraju bude nesto skroz drugo od cega je nastao, sad cu bullbar da farbam u crno da se uklapa s hardtopom i sa ostalim detaljima tako da je sve u svemu to za sad a , G-ea nikad nece nestati , mozes ga jos kupiti novog ;)

LSD je napisao(la):
jesi neki dan prolazio vamo nasim putevima..cini ni se da sam te vidio na petlji na sickom....i posao navece slati PM al zaboravio.ak si stvarno bio ti merc je extra

Jesam :cool: dobro si me skontao , trudim se vjeruj i nadam da ce uskoro sve biti gotovo i zadovoljiti vasa ocekivanja ;)
 

LSD

Član
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update bullbar 20.12

hah....vidio sam moze vas podosta stati u njega :p
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update bullbar 20.12

bullbar,para? :D
i meni se to svidja,al zvao jednu firmu htjeli 800KM za prednji i 2 sipke na pragu
mocan G ;)
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update bullbar 20.12

edoze je napisao(la):
bullbar,para? :D
i meni se to svidja,al zvao jednu firmu htjeli 800KM za prednji i 2 sipke na pragu
mocan G ;)

Hvala, para nov preko 3000 , ja ovaj dosta jeftino platio , a jel i ti imas G-ea ;)
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update bullbar 20.12

Svaka cast care.Lijepo si ga uredioNego oces farbati ovaj crveni dio na bull baru ili ostaje ovako.
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update bullbar 20.12

svakako da ce se farbati u crno da se slaze s ostatkom auta :) Hvala na komplimentu , puno znaci ima jos nekih sitnica , nadam se da ce na kraju zadovoljiti sva ocekivanja :)
 
Legend
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update bullbar 20.12

extra druze , uz sve ostale planove koje imas ima da bude jos bolji , svaka cast
 
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update bullbar 20.12

E svaka cast jesi uredio auto i ono sto bi ti rekao ko prijedlog vec imas u planu ;)

Ide od mene jedan + za preporod G klase, inace mi je to najdrazi merc

pozzz ;)
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update bullbar 20.12

GolFanatiCars je napisao(la):
E svaka cast jesi uredio auto i ono sto bi ti rekao ko prijedlog vec imas u planu ;)

Ide od mene jedan + za preporod G klase, inace mi je to najdrazi merc

pozzz ;)

Hvala brate puno :cool::cool:
 
Top