Mercedes G cabrio - Hell Truck

Mercedes G cabrio - Hell Truck

Član
RE: Mercedes G cabrio - update 20.8.2010 bullbar, felgice, gume, stopke,unutrasnjost i neuspjeli pokusaj krova :D

sto mi je poznat ovaj prostor
vogosca???
auto necu komentarisati zna se sta je G ;)
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - update 20.8.2010 bullbar, felgice, gume, stopke,unutrasnjost

niksa je napisao(la):
sto mi je poznat ovaj prostor
vogosca???
auto necu komentarisati zna se sta je G ;)

buraz da ne radis slucajno za FBI :cool::cool: jest vogosca :D , a hvala svima za fine komentare nadam se da ce na kraju zadovoljiti sve ukuse ;)
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - update 20.8.2010 bullbar, felgice, gume, stopke,unutrasnjost i neuspjeli pokusaj krova :D

Fino fino....svaka cast ;);):smajli31:
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - update 20.8.2010 bullbar, felgice, gume, stopke,unutrasnjost i neuspjeli pokusaj krova :D

imo sam neke intervencije na cliu a jedino su oni mogli zadovoljiti moje zahtjeve :cool:
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - update 20.8.2010 bullbar, felgice, gume, stopke,unutrasnjost i neuspjeli pokusaj krova :D

mali update kupljena muzikica hifonics amp zeus, bas hifonics industrija , alpine sistemi i alpine HU :D
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - update 20.8.2010 bullbar, felgice, gume, stopke,unutrasnjost i neuspjeli pokusaj krova :D

jesi ti nahajco de smanji na 100 obrtaja hehe salim se sve najbolje nabaci felgice i onda ga zakucaj u pod hahahahahahahaahah kako bi to ludo bilo puno srece imas dosta stavri na ebayu a nisu skupe vec sam gledao pa eto pogledaj ako ti bude sta falilo jos!
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - update 20.8.2010 bullbar, felgice, gume, stopke,unutrasnjost

_JokeR_ je napisao(la):
jesi ti nahajco de smanji na 100 obrtaja hehe salim se sve najbolje nabaci felgice i onda ga zakucaj u pod hahahahahahahaahah kako bi to ludo bilo puno srece imas dosta stavri na ebayu a nisu skupe vec sam gledao pa eto pogledaj ako ti bude sta falilo jos!

moj burazeru nisam na 100 vec na 1000 , a necu spustat vec sam ga odigo 10 cm , a finalni je plan 20 cm :icon_smile: , a ako imas neki link posalji na PM molim te pozz
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - update 20.8.2010 bullbar, felgice, gume, stopke,unutrasnjost i neuspjeli pokusaj krova :D

bas sad gledam G klase na piku, i nema ih nesto puno, obralo se, a zelja mi je G klasa :icon_sad:

jesil montirao gume i felge, hajde ubaci koju sliku da vidimo kako izgleda:cool:
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - update 20.8.2010 bullbar, felgice, gume, stopke,unutrasnjost i neuspjeli pokusaj krova :D

nisam montirao jer felge su otisle na pjeskarenje poslije cega ce na poliranje i farbanje pa tek onda na vozilo ;)
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - update 20.8.2010 bullbar, felgice, gume, stopke,unutrasnjost i neuspjeli pokusaj krova :D

Auto je cudo,bas je zanimljivo vidjeti da neko i ovaj tip auta sredjuje ;)

Sretno u nastavku i daj nsam slike ako si montiro ove felge da vidimo kako izgleda na autu :cool:
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - update 20.8.2010 bullbar, felgice, gume, stopke,unutrasnjost i neuspjeli pokusaj krova :D

samo polako bit ce sve , a aBd do nekog 20 septembra gotovo :icon_smile:
 
RE: Mercedes G cabrio - update 20.8.2010 bullbar, felgice, gume, stopke,unutrasnjost i neuspjeli pokusaj krova :D

POzz i G je super posto znam kakav je i tko ga je vozio(cuvao). Polako i sve ce doci na svoje mjesto looo..
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - update 20.8.2010 bullbar, felgice, gume, stopke,unutrasnjost i neuspjeli pokusaj krova :D

hvala prijatelju svakako da hoce :D
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - update 20.8.2010 bullbar, felgice, gume, stopke,unutrasnjost i neuspjeli pokusaj krova :D

Prodajem tvrdi krov (dvodjelni) za Mercedes G
original
cijena 1000eura fiksno
nalazim se u Zagrebu (centar)
091-528-3133
eto sa jednog foruma oglas
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - update 20.8.2010 bullbar, felgice, gume, stopke,unutrasnjost

prozor je napisao(la):
Prodajem tvrdi krov (dvodjelni) za Mercedes G
original
cijena 1000eura fiksno
nalazim se u Zagrebu (centar)
091-528-3133
eto sa jednog foruma oglas

hvala ti puno za info , vec sam u kontaktu s momkom koji prodaje :D , a radovi oko krova su vec prikraju samo sto ce biti meki ali sklopivi
 
Top