Mercedes G cabrio - Hell Truck

Mercedes G cabrio - Hell Truck

MTR

Član
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update 24.03

druze , ja jos makeo nisam iz Bosne , vam' posao navalio , al opet more bit bidne da cu i otic brzo , sve zavisi od posla .
Imam te na umu i dalje ;)
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update 24.03

MTR je napisao(la):
druze , ja jos makeo nisam iz Bosne , vam' posao navalio , al opet more bit bidne da cu i otic brzo , sve zavisi od posla .
Imam te na umu i dalje ;)

Hvala brate moj u svakom slucaju :D
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update 24.03

Kako je samo strasno dobar projekt. Ovi G Mercedesi su mi uvijek, al' uvijek bili top terenci, pogotovo zbog nekog sminkerskog look.a

Ima da me provozas kad ga zavrsis:D
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update 24.03

Pošto 100 godina nisam napravio update , autic je tu neki detaljcici su se odradili sve u svemu zvjerka i dalje slusa . U medju vremenu samo postali clanovi AMK VENOM (i ja i zvjerka), aBd vrlo skoro se nadam promjeni masine da ide “ko halva“, najvjerovatnije da ce ici 2.5 TD iz E klase 1999 ili 2000 , to cu vas obavjestiti a evo i koja slikica igracke sada ;) . Jedino sto jos nisam uspio je da dodjem do nekog tapetara koji bi mi mogao presvuci onaj tvrdi krov jer kao nema niko odgovarajuce ljepilo :( , al abd vrlo skoro bi sve moglo doci na svoje ;)




 
Član
Šta ono neki dan glumite nešto alfo policija sklanjaj se sa puta...hahahha kako sma vas kužno...xd.....pozzzz:cool:
 
Član
bad_look je napisao(la):
Šta ono neki dan glumite nešto alfo policija sklanjaj se sa puta...hahahha kako sma vas kužno...xd.....pozzzz:cool:

ma brate tesko je imat 5 pjandura u autu a da ne diraju sve dugmice , a kad to jos provale znaci nema dalje ;)

ArminM je napisao(la):
malo je rec da je gotivan:cool::cool::cool:

hvala prijatelju puno znaci ;)
 
Član
super je đip ,da imam g-a ovako bi izgledao samo druge felge :p ,inače dugo vozim suzukija i gotivno ih je voziti bez krova po ovakvim danima hehe
 
Član
markom je napisao(la):
super je đip ,da imam g-a ovako bi izgledao samo druge felge :p ,inače dugo vozim suzukija i gotivno ih je voziti bez krova po ovakvim danima hehe

hvala ti za to , a ja da mogu gdje nac felge vece za njega odavno bi bile na njemu , kako nije ko nema krova zna kako je ;)
 
Član
evo jedan mali update nisam odavno ;)

uglavnom radovi poceli slikice uskoro , lijeze sve na svoje mjesto promjenjeni su diferencijali , stavljeni brzi sa 463 (novijeg modela) , mashina od C klase 1994 godina 2.5td 147 KS , mjenjac od Vito kombija uglavnom sve dolazi na svoje mjesto ;)

 
Član
maloprije sam sjeo i od pocetka procitao sve:icon_biggrin:

fenomenalna masina...a ovo sa folijom je pun pogodak ;)

samo naprijed:cool:
 
Top