Mercedes ESF 2009: Najsigurnija S klasa

Mercedes ESF 2009: Najsigurnija S klasa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
zalosno je se dovesti u takvu situaciju da možeš napraviti sudar s ovakvim vozilima, ali eto lijepo je ovo što prave i izmišljaju...

samo ne skonta zašto je ovo "zeljezo" ispod motora što diže merca u zrak nekako... ne kontam iz kojih razloga ?
 
Član
CocaCola je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
CocaCola je napisao(la):
sve o cemu su dosad pricali i tvrdili to su i dokazali... tako da nema sumnje ni u ovo...

aha...ko i ono sto sam koci...pa uzese svabe da testiraju, i razbise dva mercedesa...:lol:

Za tvoju informaciju, jedan je razbijen!
A jesi cuo zbog cega je bio razbijen? Zato sto se nalazio u zatvorenoj hali, koja je pravila smetnju. Vani se nikada nije dogodilo da nekom nije radio "ono sto sam koci"(laik), inace ti je to Distronic Plus!
Ja licno sam se uvjerio da u potpunosti njihov sistem Distronic Plus radi, na autoputu ukoliko neko izleti, sam koci 100%, i ako je potrebno koci punom snagom, samo da zaustavi vozilo tj. da ne dodje do udesa.
Isto tako imas milion snimaka i na youtube i svugdje, gdje se vidi da taj sistem savrseno radi, i cak i po gradu sa ukljucenim sistemom, je skoro ne moguce udariti u auto ili prepreku ispred. No eto ovaj jedan bosanac voli pametovat:) tehnika je za njeg nepojmljivo cudo....

pa nisam ja nista izmislio...ja kazem, ljudi testirali i nije uspjelo...
e sad, sta ja znam jel u hali, il je na cesti, al su razbili..tako da ti sistemi (ne samo Mercedesovi, nego svi) nisu tolko savrseni...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top