Mercedes E270 cdi podizaci

Mercedes E270 cdi podizaci

Član
Zanima me na Mercedes E270 2001 isprazni mi se akomulator bla bal da ne objasnjavam kako i sad stavim drugi i nece da mi radi memorija prozora tj da stisnema dugme jednom i da se oni zatvore i uspio sam zadnje da restartujem ono da drzim dugme i da dam kontakt i da ugasim i proradili su al prednji nece ,pa me zanima zna li ko kako da tu napravim ?
 
Član
EDO_GTI je napisao(la):
Zanima me na Mercedes E270 2001 isprazni mi se akomulator bla bal da ne objasnjavam kako i sad stavim drugi i nece da mi radi memorija prozora tj da stisnema dugme jednom i da se oni zatvore i uspio sam zadnje da restartujem ono da drzim dugme i da dam kontakt i da ugasim i proradili su al prednji nece ,pa me zanima zna li ko kako da tu napravim ?

Druze to ti je zapamtio gresku pri promjeni akumulatora,neznam gdje si mjenjao akumulator,ali auta novije izvedbe nesmijes otkopcavati u potpunosti akumulator,jer imas poslije problema,najbolje ti je da odes kod nekoga ko ima dijagnostiku ali pouzdano da znas da zna raditi i da ti izbrise greske i proraditi ce to,Ja ti predlazem u vogosci servis mercedesov.Ispitano je ispitano ;-)
 
Član
EDO_GTI je napisao(la):
Zanima me na Mercedes E270 2001 isprazni mi se akomulator bla bal da ne objasnjavam kako i sad stavim drugi i nece da mi radi memorija prozora tj da stisnema dugme jednom i da se oni zatvore i uspio sam zadnje da restartujem ono da drzim dugme i da dam kontakt i da ugasim i proradili su al prednji nece ,pa me zanima zna li ko kako da tu napravim ?

Batice, samo treba da spustis svaki prozor do kraja i onda pritisnes dugme za dole jos jednom, pa ga onda podignes do vrha i pritisnes dugme za gore jos jednom i tako za svaki prozor pojedinacno. Dok to budes radio, auto treba da ti je upaljen zbog napona akumulatora da ne spadne ispod 12V.
 

DLS

Početnik
dule-p je napisao(la):
EDO_GTI je napisao(la):
Zanima me na Mercedes E270 2001 isprazni mi se akomulator bla bal da ne objasnjavam kako i sad stavim drugi i nece da mi radi memorija prozora tj da stisnema dugme jednom i da se oni zatvore i uspio sam zadnje da restartujem ono da drzim dugme i da dam kontakt i da ugasim i proradili su al prednji nece ,pa me zanima zna li ko kako da tu napravim ?

Batice, samo treba da spustis svaki prozor do kraja i onda pritisnes dugme za dole jos jednom, pa ga onda podignes do vrha i pritisnes dugme za gore jos jednom i tako za svaki prozor pojedinacno. Dok to budes radio, auto treba da ti je upaljen zbog napona akumulatora da ne spadne ispod 12V.

svaka cast majstore .stvarno znas o elektronici;)
 
Član
Nema na cemu, sto mogu, pomoci cu. Samo imam mali problem sa vremenom i ne mogu da stignem uvek da udjem na net da pisem. Ako nesto treba, uvek sam tu ( a za kasnjenje se ne ljutite, please)
 
Top