Mercedes E270 Avantgarde

Mercedes E270 Avantgarde

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
EDO_GTI je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):

hahah moram mu pod uradit :p, a okle za sad neka tackice za sad,a ni od sad nebi trebalo :D

robyby89 je napisao(la):
Prelijep auto i jos puno opreme...ide ovo pravo dobro...jos samo da je automatik ipak je to mercedes :D


Nisam ja htio automatik,jedva sam manuelni naso jel ih je slabo


Lijep je,ipak je to merc.Samo jos koju godinu i polako ce on dobiti hrdje.Sve u svemu to ti nezelim,ali kad je to auto takvo.Ako ima hrdje uradi ga dobro i sluzice on jos dugo vremena.
 
Član
aldinbih je napisao(la):
EDO_GTI je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):

hahah moram mu pod uradit :p, a okle za sad neka tackice za sad,a ni od sad nebi trebalo :D

robyby89 je napisao(la):
Prelijep auto i jos puno opreme...ide ovo pravo dobro...jos samo da je automatik ipak je to mercedes :D


Nisam ja htio automatik,jedva sam manuelni naso jel ih je slabo


Lijep je,ipak je to merc.Samo jos koju godinu i polako ce on dobiti hrdje.Sve u svemu to ti nezelim,ali kad je to auto takvo.Ako ima hrdje uradi ga dobro i sluzice on jos dugo vremena.



nije ovo bosna da ima snijega i pa se posipa so po putevima,a i auto se i vise nego redovno odrzava i garazira tako da mi je lako za to ,a i da uhvati lako ce mo za to :)
 
Član
EDO_GTI je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):

hahah moram mu pod uradit :p, a okle za sad neka tackice za sad,a ni od sad nebi trebalo :D

robyby89 je napisao(la):
Prelijep auto i jos puno opreme...ide ovo pravo dobro...jos samo da je automatik ipak je to mercedes :D


Nisam ja htio automatik,jedva sam manuelni naso jel ih je slabo


Automatik je gotiva al je manuelni bolji za održavanje i potrošnju :icon_smile:
 
robyby89 je napisao(la):
EDO_GTI je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):

hahah moram mu pod uradit :p, a okle za sad neka tackice za sad,a ni od sad nebi trebalo :D

robyby89 je napisao(la):
Prelijep auto i jos puno opreme...ide ovo pravo dobro...jos samo da je automatik ipak je to mercedes :D


Nisam ja htio automatik,jedva sam manuelni naso jel ih je slabo


Automatik je gotiva al je manuelni bolji za održavanje i potrošnju :icon_smile:



ma nema nista dok ja njega ne presaltam:lol::lol: avion od auta,cestitam da se aBd navozas u njemu:cool:
 
Ma kakva hrdja u Crnoj Gori, ja sam po italijanskim i spanskim obalama vidjao Mercedese, stare 20 godina bez trunke hrdje. To je kad nema snijega, hladnoce i soli na cestama.
Dobar Mercedes, kako slusa taj 270CDI?
 
kazem zbog hrdje jer je ova W210 linija itekako osjetljiva na to , to im je najveca mana , razlog sto je tako , ne znam , da i mene zanima kako se 270CDI ponasa u tvom autu , jer u prvim serijama W211 se i nije bas najbolje pokazao , a isti je motor ;)
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
kazem zbog hrdje jer je ova W210 linija itekako osjetljiva na to , to im je najveca mana , razlog sto je tako , ne znam , da i mene zanima kako se 270CDI ponasa u tvom autu , jer u prvim serijama W211 se i nije bas najbolje pokazao , a isti je motor ;)


Ovaj model je ok, a 211 model ima probleme, ne sa motorom nego elektronikom, ovaj ima drugu elektroniku zato je za sad OK
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
ne ne , motor 270CDI u W211 je imao problema , zato je redizajnom zamjenjen sa 280CDI :icon_smile:

:icon_exclaim:


Jos nisam cuo da je imao problem oko motora,moguce. A motor 280 je i do sad postojao nije zamjenjen.
 
mislim da je redizajnom W221-ke umjesto 270CDI dosao 280CDI , to je u biti isti motor , iste zapremine ali druge elektronike i vjerovatno je ta neka elektronika motora bila losa u 270CDI
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
ne ne , motor 270CDI u W211 je imao problema , zato je redizajnom zamjenjen sa 280CDI :icon_smile:

:icon_exclaim:
Vernese.270 nije imao problema sa motorom.Kujko je 100 puta naveo razloge na mb forumu.Imao je problema sa elektronikom i ta se elektronika rijesila mjenjajuci servere.2004 to je u mene bio i nije imao nikakave probleme.Zamjenjen je zbog nekih filtera za euro normu,jer je u njemackoj i drugim drzavama mnogim euro4 norma.

Vernes_AMG je napisao(la):
mislim da je redizajnom W221-ke umjesto 270CDI dosao 280CDI , to je u biti isti motor , iste zapremine ali druge elektronike i vjerovatno je ta neka elektronika motora bila losa u 270CDI
Motor 280cdi je 3.0 zapremnine,ali je imao iste konje.Najvise je zamjenjen zbog euro norme.
 
haj da ne idemo u off. , ja sam mislio da je 270CDI los u W211 jer sam bas na mb foumu cuo dosta zalbi pa zato kazem ;) :icon_exclaim:
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
mislim da je redizajnom W221-ke umjesto 270CDI dosao 280CDI , to je u biti isti motor , iste zapremine ali druge elektronike i vjerovatno je ta neka elektronika motora bila losa u 270CDI



Greska druze iste zapremine nisu 270 je 2700cmm a 280 3100 i nesto cmm.
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
haj da ne idemo u off. , ja sam mislio da je 270CDI los u W211 jer sam bas na mb foumu cuo dosta zalbi pa zato kazem ;) :icon_exclaim:
Mnogi to pricaju.Kujko je 100 puta objasnio zasto je zamjenjen.
:icon_exclaim:
Jos da je automatik bila bi tek:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top