mercedes e klasa 2011g legle presvlake

mercedes e klasa 2011g legle presvlake

pozzzz, evo legle su presvlake taxisti iz Beca , 11 dana star mercedes:icon_eek:
3134pd4.jpg

znam da je seljacki sto sam se sliko pokraj nje ,al nisam mogo odolit,auto je prelijepo:icon_sad:
15xr8mv.jpg

sxdmcw.jpg

i2ppnm.jpg

11wbs41.jpg

j9ajwk.jpg

288qnts.jpg

mr8t9d.jpg

2ylmsrt.jpg
 
Svaka cast, izgleda kao da je fabrika :cool:, šta je sa zracnim jastucima u sjedistu, ostavi se prostor za njih ? To me oduvijek zanimalo ;)
 
zracni jastuci se jednostavno rijese ,samo se na mjestima gdje je airbag sije tankim koncem (dovoljno jak da se ne pukne presvlaka po savu pri normalnom koristenju,a kada dodje do izlijetanja airbaga da pukne po savu, tako i fabrika koristi taj konac kod vecine vozila, ustvari ,samo se vide airbazi kod pezoa 206, 307, alfa 156.........../ ,a kada se vide kao na pomenutim vozilima onda ih napravim i ja da se vide ,kao na sljedecoj slici.
ali kod ovog mercedesa postoji drugi problem , kada sjedes ortopedi na naslonu se automatski sire i pretvaraju sjediste u ricaro, obuhvate te oko struka ,tako isto kada ulazis jace ukrivinu ona se pretvaraju u ricaro, izadjes iz vozila ,ona se vracaju u ravni poilozaj...... ubacio sam mu dzepove u naslon da se mogu nesmetano siriti (oko 20 cm imaju transformaciju), a donji dio sica mu se puse prema naprijed oko 4 cm
 
Član
Extra si ovo odradio, svaka čast...Kad netko poželi skinit ove ušivene navlake je li to moguće ili?
 
evo kako se rijesi kod vozila koje imaju fabricki izvan presvlaka airbag , i ja kad navucem navlaku usjeceem je da se vidi
1z6634l.jpg


, a kod recimo golfova 4 fabrika sakrije presvlakom airbag ,ja samo na dijelu gdje je airbag usijem "paucinu konac" , dovoljno jak da ne pukne presvlaka pri normalnom koristenju,a u slucajuu da dodje do havarije ,razgulit ce ga

Franki je napisao(la):
Extra si ovo odradio, svaka čast...Kad netko poželi skinit ove ušivene navlake je li to moguće ili?

hvala, ovo na ovom mercedesu nisam usivao, vec utegnuo lastikama,kao one od 150,00KM, samo ove su bile 240,00KM :icon_smile:

a naravno , mogu se skinuti i one sto ih prosijem. uvijek to demonstriram musteriji, tako da 100 % zastite sjediste ,znaci, pri skidanju ,osjece se konac makazama i skinute su,a sjediste sacuvanoo;)
 
Član
Ovo je extra stvar...Ja imam ovo u auto. Pola koža pola platno ili sta je vec ono...Neki dan ih skino da operem, sjedalo ispod ko iz tvornice... Još ko ima novije auto... ;)
 
pa ovaj je nas covjek, taksira u becu , prije je mo onu e klasu 2006 god i poderali mu se sicevi i prednji i zadnji , i sad je uzeo novu prije 11 dana iz salona i odmah je odlucio da zastiti siceve, ma treba staviti bar one jeftine ako nista drugo ,jer sad su auta sa izbacenim ortopedima i uvjek se ocese covjek kada ulzi i zlazi:icon_confused:
 
roki_actros je napisao(la):
Tahire, cujemo se sutra, i nadam se vidimo u subotu ako Bog da, kako smo se i dogovorili! Pozdrav.

Nema problema , prijatelju, planiro sam te za subotu, ali cut cemo se predmrak svakako, posto ti je malo podaleko, da nebi sta iskrslo.
hvala ti i cujemo se;)
 
Član
Svaka čast,baš mi se ovo sviđa što radiš šteta što nisi bliže nerviraju me obične presvlake uvjek se
pomjeraju
 
Top