Mercedes E class visestepeno poliranje i zastita Fusso voskom

Mercedes E class visestepeno poliranje i zastita Fusso voskom

Član
Lak u jako losem stanju. Puno ogrebotina od pranja, parnica i rupica od kamecica koje su nekvalitetno zapunjavane farbom... Cak je bilo na nekim mjestima farbano obicnim crnim sprejom u limenci... Cilj je bio ukloniti ogrebotine i sjajem skrenuti paznju od dubokih parnica i rupica od kamencica i ostalih mana na laku... Krajnji rezultat je jako dobar kao sto je i vlasnik svojim odusevljenjem pokazao... ;)

Pa da krenemo, auto po dolasku:
image.jpg


image.jpg


image.jpg


Kako je auto dovezen predvece u pranju i gliniranje me uhvatio mrak pa nisam htjeo slikati, samo sam uslikao mako kako radi Korrosol:
image.jpg


Kada se auto dobro osusio preko noci ujutro je sljedio tapeing i prvi test kombinacija pasti i spuzvi. Ispostavilo se da je lak tvrd i isao sam kombinacijom Menzerna FG400 i zuti Hex-Logic pad:
image.jpg


Hauba nakon poliranja grubom pastom:
image.jpg


Vrata prije:
image.jpg


Vrata nakon grube:
image.jpg


50:50
image.jpg


image.jpg



image.jpg



Nakon grube sam se odlucio za kombinaciju Menzerne SF4000 i bijelog Hex-Logic pada:
image.jpg



Door Selfie :)
image.jpg



image.jpg



Fusso dark:
image.jpg



I nekoliko zavrsnih fotki:
image.jpg


image.jpg


image.jpg


image.jpg


image.jpg


image.jpg


image.jpg


image.jpg


image.jpg


image.jpg
 
Član
Hehe... Nema tu fixne cijene da se moze reci to i to je toliko i toliko... Ni jedan auto nema isti lak i ni jedan lak nije isto ostecen tako da se cijena dogovara uz pregled auta sa vlasnikom...
 
Super Moderator
Hehe... Nema tu fixne cijene da se moze reci to i to je toliko i toliko... Ni jedan auto nema isti lak i ni jedan lak nije isto ostecen tako da se cijena dogovara uz pregled auta sa vlasnikom...

to znam i razumijem naravno, mislio sam nesto otprilike kao i kolega :) al mislim na full tretman vanjski, pranje, glina, poliranje sa koliko vec pasti :)
 
Top