Mercedes E 200 CDI 2004

Mercedes E 200 CDI 2004

Član
Evo drustvo i ja sam sa mondea uznapredovao na merca
, evo malo slika pa mi recite kako vam izgleda?
 
Član
Evo i mene nisam ulazio na profil od ljeta evo jedna slikica enterijera
2wmoq3l.jpg

9059bk.png
 
Super Moderator
Fin autic! Nema sta puno pametovati, chip lagano, xenon i 17'' avantgarde felge od w211 ;)

edit: evo izgleda imas fabricki xenon nisam vidio
 
Fina mecka, samo da je jaci motor;) Nadam se da se nisi usrecio nekim ex taxijem, posto ih se nakotilo na nasim prostorima, nemilo....

Nego sto li si mjenjao prednju karambolku?
 
Super Moderator
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Fina mecka, samo da je jaci motor;) Nadam se da se nisi usrecio nekim ex taxijem, posto ih se nakotilo na nasim prostorima, nemilo....

Nego sto li si mjenjao prednju karambolku?

onda nema xenon :D
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Fina mecka, samo da je jaci motor;) Nadam se da se nisi usrecio nekim ex taxijem, posto ih se nakotilo na nasim prostorima, nemilo....

Nego sto li si mjenjao prednju karambolku?

bila mi od elegance a jbg htio sam da bude u fullu sav cllassic ma razmisljam da mu chip ugradi pa se ovih dana malo edukujem oko toga pogodnosti nepogodnosti i tako .. uskoro ide par novih slikica pozz p.s sta mislite dal je pametno da ga cipujem presao je 290k
 
ST200 je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Fina mecka, samo da je jaci motor;) Nadam se da se nisi usrecio nekim ex taxijem, posto ih se nakotilo na nasim prostorima, nemilo....

Nego sto li si mjenjao prednju karambolku?

bila mi od elegance a jbg htio sam da bude u fullu sav cllassic ma razmisljam da mu chip ugradi pa se ovih dana malo edukujem oko toga pogodnosti nepogodnosti i tako .. uskoro ide par novih slikica pozz p.s sta mislite dal je pametno da ga cipujem presao je 290k

U principu ne bi trebalo da imas problema, jer to je isti motor kao 220, samo je razlika u konjima. Ako se odlucis sa cipovanje, samo gledaj kod nekog provjerenog da uradis i neces imati problema.
 
Super Moderator
Sta je njemu 290000 nista ;) a i kad dobru mapu uradis ne opterecujes motor puno vise, samo provjereno radi ;)
 
Član
allroad je napisao(la):
Sta je njemu 290000 nista ;) a i kad dobru mapu uradis ne opterecujes motor puno vise, samo provjereno radi ;)

http://www.racechip.de/chiptuning/mercedes/e-class/w210/200-cdi-75kw/index.php Konto sam ovo narucit sta mislite o tom ? Da li je sigurno ? Ovaj od 129€ optimum
 
Ovo ti je za okca w210 tebi treba za w211... Mada i ovi podaci su cudni... E200 cdi ima 116 konja a ne 102 kako je ovde napisano... Skupi jos 150 evra, otidji kod Srdjana neki ti udari optimum, sa 120 na 150 konja i miran si ;)
 
Top