Mercedes CLS bez kamuflaze

Mercedes CLS bez kamuflaze

Član
[attachment=35298][attachment=35297][attachment=35296]
[attachment=35295][attachment=35294][attachment=35299]

Mercedesova svetska premijera na poslednjem Salonu automobila u Pekingu bio je Shooting Brake Concept koji istovremeno predstavlja najavu za serijsku verziju novog CLS-a. Taj novi CLS je sada uhvaćen na otvorenom, i to skoro u potpunosti bez maske.

U Mercedesu su za pomenuti Shooting Brake Concept (dugačak 4960 mm, širok 1950 mm) izabrali 3,5 litarski V6 benzinac sa 306KS, a koji je jedan i od motora za novi CLS.

Prema ranijem pisanju britanskih sajtova, 2011 CLS će u ponudi imati i novi 4,6 litarski V8 turbo sa direktnim ubrizgavanjem i 435 konja, kao i dva dizelaša: četvoroclindrični twin-turbo od 2,1 litra i 3,0 litarski V6 turbo.
Motori će biti upareni sa modifikovanom verzijom Mercedesovog 7G-tronic sedmostepenog menjača.

Poslastica stiže na kraju, i to u vidu modela CLS63 AMG. Taj će pokretati novi 5,5 litarski V8 turbo koji će raspolagati sa 544KS (sa performance paketom i 571KS).
Takođe treba pomenuti i hibridnu verziju (sa pogonskim sistemom iz Mercedesa S400 Hybrid), kao i to da se zvanična promocija novog CLS-a očekuje na jesenjem Salonu automobila u Parizu.
 

Prilozi

  • 2011-mercedes-benz-cls-leak-1_620.jpg
    2011-mercedes-benz-cls-leak-1_620.jpg
    50,6 KB · Pregleda: 57
  • 2011-mercedes-benz-cls-leak-2_875.jpg
    2011-mercedes-benz-cls-leak-2_875.jpg
    103,3 KB · Pregleda: 82
  • 2011-mercedes-benz-cls-leak-3_875.jpg
    2011-mercedes-benz-cls-leak-3_875.jpg
    109,9 KB · Pregleda: 54
  • 2011-mercedes-benz-cls-leak-4_875.jpg
    2011-mercedes-benz-cls-leak-4_875.jpg
    97,9 KB · Pregleda: 43
  • 2011-mercedes-benz-cls-leak-5_875.jpg
    2011-mercedes-benz-cls-leak-5_875.jpg
    83,6 KB · Pregleda: 44
  • 2011-mercedes-benz-cls-leak-6_875.jpg
    2011-mercedes-benz-cls-leak-6_875.jpg
    98,5 KB · Pregleda: 42
joj imam neke fotografije al ne smijem ih objaviti majku im :D ugl. konkurencija nek se cuva , pardon , nema konkurencije jos uvijek :D
 
Član
Mocno :icon_smile: Al j*ga kad ga vecina nas u BiH nece nikad moci seb kupit :icon_rolleyes:

Sto ne naprave daciu ovakvu :D
 
Mrva je napisao(la):
Nema konkurencije :icon_question:

Ti si pasko nesto pobrko :D

pa iskreno , nisam , CC nije konkurentan , Panamera , ona ima 5 vrata ako se na varam ? Ne znam ko jos pravi coupe-a sa 4-ero vrata ? :icon_question:
 
Član
po cemu si zakljucio da CC nije konkurencija
Sta je sa A7 Audijem, zar on nije konkurencija il ja grijesim sa kategorisanjem A7 modela u ovu klasu :icon_question:
 
pa pazi CC je realno , cijenom , kvalitetom , performansama ispod CLS-a a A7 jos nije izasao koliko ja znam , a i on ce vise ciljeti da ugrozi Panameru nego CLS-a
 
Član
Slabiji mozda jest al koliko ja znam jako mnogo primjeraka je vec prodano sto vjerovatno govori nesto. Ako cemo kvalitet izrade gledat nikako nemozemo reci da CC zaostaje ;)

Sad se mozeo raspravljati do sutra.. razumijem, ti si fan MB-a i nebi sad nista rekao "protiv" mb-a al boze moj :cool:
 
a ne fkt , nisam jedan od onih koji bi ubili nekoga ko je protiv te marke , al hajmo realno , nije bezveze CLS skuplji 2-3 puta od CC-a , jesi se ikad vozio u CLS-u ? realno , ona plastika u CC-u nije ni do koljena onom finalnom izradom u CLS-u ;)
 
Član
Neslazem se sa tim komentarom za tu plastiku la eto ;)
Ja sam iskreno ogroman fan mb-a pogotovu ovog modela al CC nije za odbacit
 
a nije za odbaciti , napotiv , rado bi jednog gledao u svojoj garazi ;)

http://www.ridelust.com/wp-content/uploads/vw-passat-cc-08.jpg


http://www.strangedangers.com/images/content/109671.jpg

ima razlike jel tako ? :icon_smile:


i hvala za + ;)
 
Član
ima ima, malo ukusa fali ovim mercedesovim :D nezz koji klinac furaju onu imitaciju drveta kad je odvratno uklopljena, bar meni. ostalo sve za 10 ;)

PS: da odmah ne kaze neko "nije imitacija drveta, drvo je", nezz sta je, al sta god da je meni ruzno izgleda :icon_biggrin:
 
Član
Ja nisam sjedio u ovakvom CLS-u, mogao bi se zakleti da je bila "siromasnija" oprema :icon_mad::D

hmm.. mogu ti reci da mi se vise cc svidja sa ovim polozajem satova na tabli, rijesenjima na vratima i volanom :D
 
Top