Mercedes CLK

Mercedes CLK

Član
Eh zavisi sta tko ocekuje btw pomjeso si tu natpise W208... Vecina auta po meni nema nesto posebno unutrasnjost osim ovih malo novijih , pa vecina marki automobila imaju kolutove za grijanje hladenje zato nista se puno i netreba ocekivat ... A tko hoce da fino izgleda uzme se nabrajam : Amg , M , Gti itd.. Sigurno pruzaju vise i agresivnije
 
Član
Da malo osvjezim temu , mjenjao ulje u diferencijalu i uzeo par stvari za sljedecu izmjenu ulja u motoru. Toliko za sada..







I jedna sa imenjakom

po6Kq2Nsj
 
Član
Isto imam u planu sa volvom. Ali ja bi skinuo klijesta. Da li je to moguce bez skidanja dovoda kocionog ulja, tj bez izlijevanja istog?
 
BHT Ovisnik
Isto imam u planu sa volvom. Ali ja bi skinuo klijesta. Da li je to moguce bez skidanja dovoda kocionog ulja, tj bez izlijevanja istog?
Naravno,nismo ni mi nista skidali,samo uzmi papirnu traku,zaštiti disk,glavčinu, crijevo da ti se ne ofarba i to je to. Tako sam ja svako auto radio i drzi 2-3 god bez problema. Uzmem na busilicu celicnu cetku,očistim, malo smirglom ako zelis,a ne moras, onda razrjeđivacem skines prasljavstinu i lakiraj. mozes ako zelis biti detaljan pa temeljnu staviti. Ali ja nisam i drži svejedno :D Na kraju jedno 2 ruke bezbojnog i to je to
 
Član
Naravno,nismo ni mi nista skidali,samo uzmi papirnu traku,zaštiti disk,glavčinu, crijevo da ti se ne ofarba i to je to. Tako sam ja svako auto radio i drzi 2-3 god bez problema. Uzmem na busilicu celicnu cetku,očistim, malo smirglom ako zelis,a ne moras, onda razrjeđivacem skines prasljavstinu i lakiraj. mozes ako zelis biti detaljan pa temeljnu staviti. Ali ja nisam i drži svejedno :D Na kraju jedno 2 ruke bezbojnog i to je to
Ma znam, tako sam i ja radio na proslim vozilima, ali nekako mi se neda toliko zasticavati. I nemozes bas svuda doci sa lakom.

Ja sam isao i temeljnu, drzi vec 2 godine bez promjene na astri.

Ipak bi volio skinuti, i detaljno odraditi.

A u temi tvog bmw je neko spominjao one brembo poklopce. I to mi je opcija. 15€ iz kine. Samo cime zalijepiti?
 
Član
Ma znam, tako sam i ja radio na proslim vozilima, ali nekako mi se neda toliko zasticavati. I nemozes bas svuda doci sa lakom.

Ja sam isao i temeljnu, drzi vec 2 godine bez promjene na astri.

Ipak bi volio skinuti, i detaljno odraditi.

A u temi tvog bmw je neko spominjao one brembo poklopce. I to mi je opcija. 15€ iz kine. Samo cime zalijepiti?

Kakvih 15€, 15KM... zalijepis silikonom...kod druga na vektri vec pola godine i nikad nikakvih problema, obicnim crnim silikonom zalijepio...mozes i ljepilom za sajbe al nema potrebe, treba izdrzat samo poneki udar vjetra...klijesta se ne griju toliko...
imas verziju i bez onog natpisa, nekom se ne svidja :)
Ja moram nesto rijesit a mrsko mi farbat...cekam da dodju i taman da nabacim nove gume i to cu kod vulaknizera zalijepit
 
BHT Ovisnik
Mi smo na markovom mercu zašli u noc i samo zaštitili disk,a u jednu ruku uzeo karton i drzao da ne ide okolo dalje,a drugom farbao. Meni je na volvu drzalo i 3 god bez promjene unatoč toliko silnih kočenja da se užari pa ni ne koči i nije spadalo,a nema temeljne. Ako ti se da sekati onda skini. A mozes zaljepiti nekim jačim silikonom 300C° il sl., nece ti odljepiti,ili ljepilo za šajbu ako bas hoces
 
Član
Kakvih 15€, 15KM... zalijepis silikonom...kod druga na vektri vec pola godine i nikad nikakvih problema, obicnim crnim silikonom zalijepio...mozes i ljepilom za sajbe al nema potrebe, treba izdrzat samo poneki udar vjetra...klijesta se ne griju toliko...
imas verziju i bez onog natpisa, nekom se ne svidja :)
Ja moram nesto rijesit a mrsko mi farbat...cekam da dodju i taman da nabacim nove gume i to cu kod vulaknizera zalijepit
Daj adresu-link-broj telefona gdje ima za 15km???

A i ja bi bez natpisa... Ono nekako ofirno BREMBO hehe
 
Član
Nebih bez imenjaka (col3) nista ali skontali su ljudi vec jer su nam iste slike haha .. A nebi ni ti bez baki a mogo haha :D Ja isto ni najednom autu nisam skidao kljesta da farbam i uvjek lijepo ispadne..Neznam zasto bi skidao
 
Top