Mercedes CLK Zamjena

Mercedes CLK Zamjena

Član
ovako drustvo momak mi je nudio mercedesa CLK-a iz Banja Luke i ima on na forumu ja mislim Sta mislite o ovom mercedesu jel imao kakve saobracajke sa njim jer mi se veoma tesko dvojiti od audia :icon_cry::icon_cry::icon_cry:

http://www.pik.ba/artikal/4575331/mercedes-clk/
 
Član
Ak nista bolje izgleda od audija :D a malo i promijenis ipak je clk unikatnije auto od a6, nema ih puno po gradu :cool:
 
Muma druze ti si postavio "desetak" auta za kratko vrijeme i ocigledno je da ne mozes da se rastanes od Audija, sto se onda dzabe trudis :lol:

Dobar ti je ovaj CLK na izgled, a rekao bi da se momak odnosio prema njemu kako dolikuje. Imas tu temu pa precesljaj malo.

A i ovaj CLK je apoteka, za onog lupanog sto si postavljao:lol:

;)
 
Super Moderator
Mislim da je ovo bio od mog kolege mercedes i da se prije par godina vozao po travniku i zamijenjen za ibizu onu na 18-kama 1.8t iz banja luke, na tomason tn1 sto se sad po sarajevu voza. Ako je to taj mercedes, ako me sjecanje dobro pamti, bio je udaren al davno i popravljen dobro tako da nije bilo problema s njima.. Znam da ga je dobro odrzavao a kako vidim i dalje je dobro odrzavan
 
Član
Dobar mercedes stvarno mi se svidja ja znam kome prodam audia da cu ga usreciti jer je audi stvarno ko apoteka a ovaj merc cisto radi malo promjene
 
Član
ova mecka je bila kod zlaje iz travnika, i kao sto je allroad rekao od njega je otisla zoricu, ja sam siguran da je auto tip top, bila je i tema na forumu,mecka stvarno prespremno izgleda
mislim da ti niko od forumasa ne moze pomoci u tvom odabiru, mijenjati ili ne, tu ce nijanse odluciti to je sigurno, pitanje je samo sta ti zelis, limuzinu visokih performansi ili coupea, to je do tebe
 
BHT Ovisnik
zasto ne kupiti od tunera ?
Ne od seljaka tunera gdje auto opremljeno u robotu,ja sam svoje auto kupio od obiteljskog covjeka,sredjujem ga,felge,gewinde i to ceka,ajmo reci tuner,al auto je bilo tako zapusteno zbog djece da mi se skoro gadilo spustiti prozor,sad je unutra apoteka,komplet prednji i zadnji trap,uskoro i amortizeri,sve njegovo original,znaci komplet podvozje s kocnicama,i to sto sam skrsio 2-3000km da auto bude sigurno kao novo,da mogu izvlaciti kako i treba njegovih 200ks, a da idalje ostane u boljem stanju nego pola novijih dosta auta ne vrijedi jer sam tuner ?

To je sirok i nimalo subjektivan pojam... ;)
a ovaj merc,ja mislim da je imao paznju ravnu novorodjenom djetetu,barem kroz ovo vrijeme sto sam na forumu sto sam upratio ovog clana i njegovu posvecenos vozilu :)
ako ti taj razmjer snage izmedju ta 2 vozila ne igra ulogu,onda mjenjaj ;)
 
Član
Meni se ovo auto pravo svidja mercedes samo neznam kakav je unutra mislim pozadi jel moze sjesti bilo ko a i trea uskoro mu radit veliki servis a ja bas sa parama i nisam
 
Super Moderator
Pa manje vozas dok ne skupis za servis, ne igra ti 2000km predjenih vise nikakvu ulogu, neces nista pokvariti. Nije clk bas tako mali auto moze se sjesti
 
Top