Mercedes CL & co.

Mercedes CL & co.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Mercedes CL

djordjep je napisao(la):
Malo picnut CL ;)
Može proći pod profesionalce ;)



Momak dolazi svake godine u komšiluk,i svaki put nova pila do jaja nabudžena(E W124 coupe,E W211,S klasa,serija 7 E38,E65,Tuareg V10...)
CL-a sam jedino sačuvo u telefonu.Kad dođe sljedeći put moram uslikat novu pilu: Audi S8 sa V10 BiTurbo motorom iz RS6 i 22" felama

Evo stigao je Audi,ljetos je bio srebrni sad je mat bijeli,boja perverzija,samo što se sad na slikama ne može vidit,em mrak, em loša kamera na tel.Jedino što sad ima zimski set up pa ne igleda toliko j*eno ko na 22"
O zvuku da ne pričam,takvu grmljavinu odavno nisam čuo.
[attachment=27944]
[attachment=27945]
[attachment=27946]
 
Član
mozda cu ispast smiješan, mozda naivan, mozda ljubomoran, al zaboli me...

taj s audie-m 8icom je za mene pao u očima (ispo papak zesci) čim je takvo nešto uradio od takvog auta, isjekao mu haubu, naljepio mu naljepnice RS8, jel bogati... jao majko debila.... i šta sada, misli ima neko jel furka auto...sramota, kad ljudi uzimaju auta za pogresne namjene, al hajd u njegovu dušu i novcanik...

drugo, vezano za temu, CL je nešto naljepše, samo mi na ovom novom krivo što su nazad ove farove stavili (stopke) tipa C-classe neka naprijed al nazad su trebali nešto tipicno za mercedes, ili onako kao u nove S-classe al hajd...kako god prelijep je...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top