Mercedes C230

Mercedes C230

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo da vam prestavim sta smo danas probali mislim amidja je kupio pa smo se malo vozali i evo koja slikica auto je pravo ludo ide ono bas elegantno.













 
Legend
Gdje mu je kocnica ????

Auto je predobar, a fotke su dobro uradjene, haman si se ustelio :)
 
Član
auto je mrak!! samo meni je ULTRA seljacki kad vidim sjediste onako spusteno ko u fotelje kad gledam TV... auto je elegancija nije sportsko pa tako ga i tretiraj...
 
Legend
Pa ni sportskim autima nisu spustena sjedista kao fotolje. A mozda je neko spavao u autu pa ostalo ili je neka krupnija osoba sjedila.
 
Član
POST ti je modifikovan jer neodgovara sadrzaju teme i foruma... !!!! :icon_evil:
 
Član
daki je napisao(la):
Pa ni sportskim autima nisu spustena sjedista kao fotolje. A mozda je neko spavao u autu pa ostalo ili je neka krupnija osoba sjedila.

ma upravo kao sto daki rece spavo rodjak dok su ga dovukli pa ja zaboravio dici nismo papci da se onako zavaljujemo
 
Legend
daki je napisao(la):
Pa ni sportskim autima nisu spustena sjedista kao fotolje. A mozda je neko spavao u autu pa ostalo ili je neka krupnija osoba sjedila.

auto je bas mrak!! a ne moras biti seljak da spustis sjediste,u mene je onako...al takva je navika
 

IGY

Član
sta se zapeli oko sjedista mozda je Muki jebavao kaoga pa zaboravio vratiti sve u normalu
 

edo

Član
pa i kod mene u mom golfaču je skoro tako namješteno sjedište.ali moram kad ima 189 cm...
 
Član
Jest on dobar i sve al teshko se mogu zamislit u njemu prije svoje 40te godine...vishe odgovara starijim ljudima sa velikim stomakom:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top