Mercedes C220 CDI w204

Mercedes C220 CDI w204

Član
Pozdrav raja ;)

Evo da predstavim svog novopristiglog ljubimca. Rijec je o C klasi, 2007 godina, 220 CDI, Avantgarde, Harman/Kardon ozvucenje itd. Do sada nema nekih velikih izmjena na njoj.

U planu su druge felge - 18" te eventualno zamracivanje na nekih 30-tak %.

Evo par slika, vise za koji dan :

ddkrgp.jpg


Upravo opran.

2irpz6w.jpg


Unutrasnjost.

9asi2v.jpg


Toliko za sada, vise slika za koji dan, dok bude lijepo vrijeme. Ako imate kakvih prijedloga recite.

Pozdrav svima. :cool:
 
BHT Ovisnik
nikakvih prijedloga,jednostavno je perfektan:cool:
ovo mi je jedna ako ne i najljepsa linija merca,nek je sa srecom da te mnogo sluzi bez problema:cool:
 
Član
Ma predobar Merc,svaka cast i neka je sa srecom i puno kilometara ;)
Kakve su felge u planu?Gotivim ovu C klasu inace,i do sad mi se najvise svidjela sa CLS-ovim felgama,onim petokrakama...
 
Član
Odlicna:cool: Mozda samo felge druge jer po meni mu ove ne stoje. A i mozda se to samo meni pricinjava jer su kod mene drugacije:icon_smile:
Jel mi se cini ili ti ispod lampice za rezervu gori i lampa Check Engine?:icon_question: Ima i neko obavjestenje na tabli ali ne vidim sta pise? Sta je reci? Nije valjda neka poroblematika:icon_rolleyes:
 
Član
Hvala svima ;)

Kad ju je dovezao ovaj lik iz Njemacke, naravno ostavio ju na rezervi, i tada mi se uplalila ta lampica, kada sam ulio gorivo sutradan, izgasila se. I cuo sam od drugih ljudi da im se isto dogadjalo. Tako da, sve uredu, a i prije nego je dovezena, bila je na dijagnostici.

A obavijest na kompjuteru je bila za sijalicu natrag, iznad tablice. To sam promijenio, stavio Led i naprijed i nazad. Te sam promijenio filtere i sve ostalo.

Sto se felgi tice, imam par koje su mi zapale za oko :

Brabus Monoblock VI :

images


images


Te AMG-ove petokrake :

images
 
Član
Svaka cast druze,pravo dobra Meca ;) Ja bih joj obuo ove petokrake ///AMG sa duplim kracima,imao sam priliku da vidim tu kombinaciju,stoje joj zlo :cool:
 
Top