Mercedes C-Class Estate VS Ford Mondeo WAGON

Mercedes C-Class Estate VS Ford Mondeo WAGON

Bolji je ?


  • Total voters
    14
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Rekao sam svoje, ali jos nesto moram dodati, kada komentarises daki instrument tablu c klase! Vidi se da nisi vozio ili zagledao se malo bolje u instrument tablu uzivo od c klase!
Isto tako moram ti reci da ni jedan Mercedes ni u jednom pogledu nece bit i dosada nije KIC auto! Dzidze midze...itd....
Dok se to kod Forda vec dostaaa primjeti!
Mladen je pravo odgovorio, ne mozes ti jarane Forda sa Mercedesom poredit! Necu rec jos je rano, jer nikad nece biti rano.... Ford je Ford! Iako volim onu: Moj ford stari, nikad se ne kvari, a sta sam mu, sta mu radio....hehehe
aj zivjeli
 
Legend
Pa nisam ti ni rekao da je merc kicast, i da rekao sam i kazem, nisam nikada vidio uzivo C klasu wagon unutra, a ti ??? Od Mondea gledam vec 4mjeseca svaki dan.

Ono sto hocu reci ustvari, da je sa novom linijom Ford napravio puno toga, a Mercedes, pa bas i nije, ali eto vidjecemo, ko ce ponjeti titulu auta godine. Jer ako to ne bude FIAT jedan od ovoa dva je 100%.

Sljedeca stvar za sve one koji se vode rjecju Mercedes je Mercedes. E pa to i jeste zato sto se nekad davno dobro potrudio da bi danas nosio tu slavu. Ako usporedis starog Mondea i novog vidjeces neusporedivu promjenu. Jos kad ga provozas po ovim nasim ulicama, garantujem ti da ces rec, "jebote ovo ko mercedes" Hocu reci prije samo nekoliko mjeseci Ford nije imao konja za utrke, sad vec mrsi racune mnogima.
 
Član
daki je napisao(la):
Mondea gledam vec 4mjeseca svaki dan.

:lol: Prodajete li vi šta u salonu!?
Šala svakako...

Dosta sam gledao uživo spomenuta vozila.
Mondea sam dosta i vozio.
Definitivno, Mondeo najbolja kupovina u svojoj klasi.
Za nekakvih 45-50 milja KM teško je kupiti više auta.
Da bude kvalitetno, moderno, pouzdano, da se ne krade i da nije skupo za imati.

Isto tako mi je Mercedes kralj u Premium segmentu.
Bez daljnjeg...
Treba se malo više družiti s Mercedesom da se shvati zašto je on ON!
 
Legend
10 Komada prodao i imam u porudzbi dva, jedan dolazi u Salon sad u ponedeljak ona Grape boja, a jedan karavan cekam prodat vec. Mislim da smo mi najvise ih i prodali. Sarajevu nikako ne ide.
 
Legend
2003482136727704296_rs.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top