Mercedes-Benz W211 E220cdi Avantgard

Mercedes-Benz W211 E220cdi Avantgard

Član
Evo napokon da se i ja vratim u svijet Mercedesa.Nakon Yetija,B7-ice i Golfa 6,ponovo u ladju.
Naime dao sam pod racun audija i para,uzeo sljedeci auto.
Mercedes-Benz W211 220CDI Avantgard oprema
Godiste:2004.
Snaga:150ks
Mjenjac:Automatik
Opreme nema nesto ekstra ali je super:
Aps 50-cd+kazic
Koza-platno sjedista
Elektricna sjedista
Grijaci sjedista
Preklopive straznje klupe
Bi-xenon svijetla
Ima jos tih gluposti,ali nebitno.
Ima oko 192000km.Prije cca 3000 uradjen servis:disk plocice sve,prednji lijevi i desni lafet,ulje u mjenjacu,ulje u motoru,filteri....
U planu u proljece:
Alu felge amg 17-ke ili 18-ke,ali vjerovatno ce 17-ke biti
Stopsvijetla od redizajna
Poliranje
Staviti cd-box koji cita mp3 ili command navigaciju.Ali ide vjerovatno cd-box,jer bi me command dosao oko 1000e da bih napravio da bude kao original.
Evo pokoja slika pa kazite misljenja :D






Uskoro pjeskarenje felgi i lakiranje.To cu u toku iduce sedmice vjerovatno,moram kupovati gume nove zimske,pa cu ujedno i odraditi farbanje.
 
Član
Hvala.Nadam se da ce sluziti ok.Za sad je super.Odkako smo ga kupili,napravio je cca 3000km u 20 dana,nikakvih jos problema nije imao.
 
Član
aldinbih je napisao(la):
Hvala.Nadam se da ce sluziti ok.Za sad je super.Odkako smo ga kupili,napravio je cca 3000km u 20 dana,nikakvih jos problema nije imao.

rodica ima ovakog sivog uhhh kad sjednes u njeg isto u ladji uhh :cool: cuvaj ti to extra je ;););)
 
Član
joj ovo je ladja u vraziju mater,svegami ja ovdje ne bi nista radio,samo sipaj gorivo i uzivaj u voznji. Limuzina je ovo. Jel Yeti i sad tu
 
Član
Ma gledali smo a6 3.0tdi,ali nije to to.Ipak je odluka pala na mercedesa.Premisljamo se vec od ljetos.Kupiti mercedesa,kupiti a6,pa smo onda jedno vrijeme na BOSANSKO MAFIJASKO AUTO pomisljali.Ali ipak kao sto sam rekao mercedes je pao.
Da,skoda je jos tu.
 
Član
mislim da je ova mecka daleko ispred a6 audija,mada meni se audi ko audi vise svidja,ali realno je da je mecka bolji auto;)
 
Član
Vrh merdzan, prava ladja za uzivanje...mada bih vise voleo da je manuelac, ali je i ovaj menjac vrh;)
 
Član
Amel SF2 je napisao(la):
Danas sam ti vidio Merca jako lijepo izgleda nek je sa srecom drug :cool::cool:
Hvala komso.Izgledace on jos ljepse abd.Ali nikad kao b8:icon_sad:.Jos uvijek ga smatram najljepsim autom u bihacu kao sto sam ti 1000 puta rekao.
Hvala i ostalima.

Audi je prodan decku koji jako voli raditi oko auta.Znam da ce ga srediti momacki.Meni je zao sto mi nismo stavljali felge,stopke,ali jbg.Bolji je mercedes:cool:.Neka je i njemu sa srecom.



A evo da predstavim ujedno i bivseg w211.Moguce da ga vidite u podrucju prnjavora ili doboja :D
W211 e270cdi Elegance
177KS
Mjenjac:Automatik
Oprema:
Bi-xenon
APS50 navi
Panorama stakleni krov
Parking senzori
Sjedista na struju i grijaciu njima
Telefon
Ugl imao je sve dugmadi popunjene ispod radia,imao parking senzore kod mjenjaca ono dugme,klima i naprijed i nazad imala display i jos tih hrpu gluposti.
Evo i slika.


I posljednja slika.Nakon ovog slikanja sam ga oprao,i otisao je na put.Naime,nikad se nije vratio kuci.
 
Top