Mercedes-Benz w126 300SEL

Mercedes-Benz w126 300SEL

prije nekoliko dana mi je auto počelo tresti kada ubrzavam, danas ga podigao na dizalicu, i imam šta da vidim, gumigeling koji veže mjenjač i kardan se skoro raspao...
 
Počeo sam polako tapacirati unutrašnjost, pošto imam svoj materijal, trebao bi mi dobar majstor da odradi tapacirunge, da li neko ima prijedlog ? PS evo slika gumigelinga :D
IMG-20151201-WA0045[1].jpeg IMG-20151202-WA0018[1].jpeg
 
Član
S ovom mi bojom izgleda strasan jos i ove felge,ali uvjek bi na ovu liniju neku svijetliju boju odradio sa nekim dobrim ispoliranim felgicama i one izduve radi bi dva sa strana stavio kad vec imas te falcare koje ga sire da to sve upotpuni..:)
mercedes_w126_inden_design_04.JPG
 
S ovom mi bojom izgleda strasan jos i ove felge,ali uvjek bi na ovu liniju neku svijetliju boju odradio sa nekim dobrim ispoliranim felgicama i one izduve radi bi dva sa strana stavio kad vec imas te falcare koje ga sire da to sve upotpuni..:)
mercedes_w126_inden_design_04.JPG
E ovako, na ovom autu sam ionako namjerio mjenjati boju, vjerovatno će 187 mercedesova ići, air ride sigurno, 4 rore će nazad biti, da se to sve upotpuni, naći ću 4 čelične 19 ili 20" od novijih audija ili vw (rezervne) pa proširiti , ali ću neki baš jak falc napraviti.. i naravno, komplet motor obnoviti, i enterijer.. Eto ukratko to su mi neki planovi, znam da treba dosta novaca, ali niko nije uspio projekat uraditi za 10 dana, tako da neću ni ja..
 
Top