Mercedes-Benz w124 200D

Mercedes-Benz w124 200D

Član
Odlicna oprema, samo ga drzi u skladu sa dostojanstvom Mercedesa, oni ne trpe stvari koje im Bruno Sacco nije podario. Motor 200D nije slab, nego je malo uspavan, nosi se on sa ovim motorom uzbrdo i nizbrdo kao po ravnom.
Vidi se da jos ne vozis ovaj auto, nekom starijem smeta koza pa je nabacio presvlake na prednja sedista. :D
 
deez je napisao(la):
Odlicna oprema, samo ga drzi u skladu sa dostojanstvom Mercedesa, oni ne trpe stvari koje im Bruno Sacco nije podario. Motor 200D nije slab, nego je malo uspavan, nosi se on sa ovim motorom uzbrdo i nizbrdo kao po ravnom.
Vidi se da jos ne vozis ovaj auto, nekom starijem smeta koza pa je nabacio presvlake na prednja sedista. :D

To sto kazes da je uspavan si u pravu,njemu je samo spor start tj kretanje a kad ubrza onda ide ko zmaj :D
ps otac vozi auto, ali nisu zbog toga navlake stavljene,stavljene su zbog toga sto se vozacevo sjedalo poderalo na jednom mjestu al i to ce se rijesiti :cool:
 
Evo da malo osvjezim temu :D
Na autu nije nista posebno radjeno,zatamnjene su stopke,stavljene nove presvlake,siber djelimicno napravljen :lol:...sutra planiram stavljati folije na sva stakla.Kolike su kazne za to ?:lol:
Prije farbanja
222772_211087912242955_1325808_n.jpg

Nakon farbanja :D
img0028iq.jpg

Braca :icon_smile:
993782_603783032973439_637317837_n.jpg
 
Član
Čini se dobar, kako ide sa ovim motorom, ja sam ubijeđen da je ko baja jer je kod mene 300d i ide solidno al za ovu karoseriju po meni min. 300td :D al u drugu ruku, onii su za kruziranja a ne za gicanja mada i toga kad treba može :icon_smile: I de mi reci čime si zatamnio odnosno farbao štope, ako možeš tačan naziv spreja napisat bio bi ti zahvalan.
 
Član
Sta vam je ljudi sa motorom,to je 200D od 72 konja,napravljen je za laganu voznju i da traje vjecno ;) A trebao si i ovaj donji (crveni) dio stopki malo zatamniti, cisto da ujednacis malo... A fina ti je oprema,nisam vidjao 200D sa kozom do sad :cool: Kad bi mu kakve fine 16-ske ili 17-ske stavio,bio bi jos bolji...
 
Član
maa nista ne diraj zadnji dio samo ovo BIH skini i nadji naljepnicu na sajbu sto ide providnu BIH..nego probaj sa folijom sa farove odraditi farove ili bar zmigavce..svijetliju crnu foliju i probaj kako bi bilo..;)
 
LuxusBenz
Ma realno spor jeste,ali da se voziti :D .Ne znam tacan naziv spreja,uzeo sam ga od prijatelja,samo znam da je crveni :icon_smile:
allex
To je to,ovaj motor je napravljen da traje vjecno ;)
Bio je benzinac 300E pa zato ima kozu i el podizace :D... bit ce nekad neke Monoblockice.
soffa
Probat cu prednje zmigavce zatamniti,valjda ce licit na nesto :)
Evo jedna slika,u posjeti B6 3.0 od clana anelsr50 ;)
945532_661513377208208_394139003_n.jpg
 
Top