Mercedes-Benz galerija slika

Mercedes-Benz galerija slika

Član
2LyVW.jpg

hMHDs.jpg
 
sub3r je napisao(la):
ima li ijedan ovakav ili slican primjerak na nasim prostorima :icon_rolleyes:

U ovakvom stanju tesko, jer kod nas ljudi zbog velike potrosnje odma krknu dizela i sje*u dusu autu:lol::lol: Vidio sam na pik-u jednog SEC-a u originalu, kao nov, ali i cijena je bila paprena (sa razlogom) ako ih ima gdje to je Hercegovina;)
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
ima li ijedan ovakav ili slican primjerak na nasim prostorima :icon_rolleyes:

U ovakvom stanju tesko, jer kod nas ljudi zbog velike potrosnje odma krknu dizela i sje*u dusu autu:lol::lol: Vidio sam na pik-u jednog SEC-a u originalu, kao nov, ali i cijena je bila paprena (sa razlogom) ako ih ima gdje to je Hercegovina;)

da mi je locirati jednog da makar odem ga pogledati... meni su ovi stari mercedesi vjerovatno i najdraza auta... iako veze nemam o mercedesu, pogotovo novijeg datuma ovo me nenormalno privlaci.
 
U Hercegovini ih ima toliko da mora neki valjati :icon_biggrin: Ima i kod nas kod MUP-a onaj sivi, nisam ga vidio u pokretu ali izgleda jako ocuvano, ako nije 300d u njemu onda respect :cool:
 
mene ovi stari mercovi nenormalno privlace ;)

ova zadnja dva posta ma samo ovako ih gledam :icon_eek: i uzivam

ovi noviji mercovi jedino sto mi valja je aktulni model c klase

g klasa vrh najdrazi i neponovljiv :icon_biggrin:
 
sub3r je napisao(la):
ima li ijedan ovakav ili slican primjerak na nasim prostorima :icon_rolleyes:
Ima u nas 126-ica jako finih, limuzina ima dosta, dok je coupea malo teze naci, vecinom se dobri primjerci cuvaju u garazi i provozaju nedjeljom :cool:
Ljubuski, bar koliko sam ja vidio je najjaci sto se tice ovih starijih Mercedesa, tamo stvarno mozes svasta naci, bas sam nedavno tamo vidio jednu w124 E500 na nasima tablama, rijetko u nas do bola, i dvije 126-ice pod mocnim falcarama :icon_biggrin:
 
Top