Mercedes-Benz C63 AMG ''Edition 507''

Mercedes-Benz C63 AMG ''Edition 507''

Član
Vernes_AMG je napisao(la):
Nevozljiv je sve dok ga profesionalac ne uzme u ruke, u tom slucaju Nordschleife se obidje za 7:44. Ne trebam naglasavati da jedini Audi koji je brzi od tog vremena je R8 ;)

Mercedes C63 AMG Coupe 8:01.00 Malo si pomiješao što god ;) ispred ovog vozila je i RS5 i RS4 star 8 godina.

Mercedes C 63 AMG Coupe Black Series 7:46.00 na trkaćim gumama i to Black serija.

I da se vratimo na temu, stvarni život nema veze sa stazom i profi vozačima kao ni slick gumama.

I na kraju krajeva ako se ikada nađete za volanom sjeti te se.
 
Na Black seriju sam i mislio, to je ona jaca "nevozljivija". Znam da nema veze ali tamo se testiraju krajnje granice automobila. 7:44 je vrijeme koje ni RS4 ni RS6 ne mogu nadmasiti.
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
Na Black seriju sam i mislio, to je ona jaca "nevozljivija". Znam da nema veze ali tamo se testiraju krajnje granice automobila. 7:44 je vrijeme koje ni RS4 ni RS6 ne mogu nadmasiti.

Sad se vrati u svoje vozilo i zamisli da si u black seriji :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Nemoj srcu primati ništa loše nije napisao niti je itko od početka napisao o Black seriji, koja je još nevozljivija na cestovnim gumama. Na sliku i sve drži.

No da se ne razgovaram se klincima. Bye.
 

MTR

Član
Porschefan je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Za svakog vozača audija je auto sa zadnjom vučom smrtonosno i nevozljivo :D



A posebno kad je u pitanju neki audi od 100tinjak ks :D:lol:

:lol::lol::lol::lol:

ali ipak .............. ima logika srednjobosanska koja kaze " ne trazi hljeba preko pogace "
 
Član
Pa upravo zbog ovih koji kao " ne umiju ovo voziti " je napravljen iskorak 4matica u amg, pa sad e63 4matic ubrzava ko ferari 458 italia :D
 
Član
Kad se novi AMG model narucuje iz tvornice onda oni iz AMG-a pitaju buduceg vlasnika dali zeli nadoplatit AMG Driving Academy koji se sastoji od 5 razlicitih stupnjeva !! te se tu uci vozit AMG ...
 
Član
Ljudi proglašavaju ovo baby slsom po handlingu i uzitku u voznji ali ima genijalni bošnjo kojem je on nevozljiv??? Audi a4 1.8 t sa prednjim pogonom je ekvivalentan tackama punim cumura onda..
 
Član
EdinZa je napisao(la):
Ljudi proglašavaju ovo baby slsom po handlingu i uzitku u voznji ali ima genijalni bošnjo kojem je on nevozljiv??? Audi a4 1.8 t sa prednjim pogonom je ekvivalentan tackama punim cumura onda..

potpis, ja bi formulu ucinio vozljivom po bh cestama a kamo li ovaj stroj ;)
 
Član
AMG se u normalnim okretajima vozi jako smireno i jednostavno ali u vecim okretajima to auto postaje jako agresivno, brutalno ... sta dosta vas ne razumi ...
 
Član
ST Petar je napisao(la):
AMG se u normalnim okretajima vozi jako smireno i jednostavno ali u vecim okretajima to auto postaje jako agresivno, brutalno ... sta dosta vas ne razumi ...

Poenta svega je, ko uzima AMG, uzima ga bas zbog toga. Za sve ostalo, tu je dizel power.
 
ST Petar je napisao(la):
AMG se u normalnim okretajima vozi jako smireno i jednostavno ali u vecim okretajima to auto postaje jako agresivno, brutalno ... sta dosta vas ne razumi ...

Najbolje da neće bit agresivan sa 500 ks pod haubom....cccc.....

Ne znam čemu ovo filozofiranje, namjena mu je da bude zvijer, kome se ne sviđa neka uzme 200 d :D
 
Top