Mercedes-Benz A180 CDI Autotronic

Mercedes-Benz A180 CDI Autotronic

Član
sve pohvale usjoo se eto sad...jaa bi ga samo umjereno zatamnio i ganajo felgice kakve..:)
 
Član
sve pohvale usjoo se eto sad...jaa bi ga samo umjereno zatamnio i ganajo felgice kakve..:)
Mozda zatamnim samo zadnja al' jako malo, a bio sam u pregovorima za original 17-ke al' nismo se mogli dogovorit oko cijene pa je propalo,sad jedino ako izleti nesto jeftino :D Radilo se o ovim felgama :
mercedes_winterraeder_b_klasse_w169.jpg
 
Član
imaš li sliku da vidimo kolko je bio udaren, ovo je dobro urađeno ako je bila totalka na njemu
 
Član
fina meca,a i felge ce joj leci, u koga si radio auto, gore u Dzide ili ?
Hvala, a felge će još sačekat neko vrijeme :D A radio sam ga u Širkom kod Tonija Jelića "Čolić" , bas dobro radi i nisam se ja moro zezat oko dijelova, doso on po auto i za 3 tjedna ja ga dobio ispravna :D
 
Član
Evo da se i ja javim,da se zna da auto jos postoji, nikakvih većih kvarova na automobilu nema. Nedavno crkla sijalica od xenona al sam dobio drugu jer je set pod garancijom i počeo mi se raspadat "ublaživač udarca" ona guma što dođe na amoritzeru jer auto dnevno pređe preko 10-ak ležeći bar 4-5 puta dnevno i to da ne ubrajam rupe na cesti i ostale defekte nasih prometnica.. Na autu nije ništa posebno rađeno toči se, održava, pere i vozi :D Sad kontam kupit dvije zimske gume nek ima za zime i mozda probam zadnje stope zatamniti kao kod avantgarde. I ako netko zna nekoga tko zatamnjuje stakala u Mostaru nek stavi broj ili pošlaje na pp ja sam probao al ne ispane perfektno kako ja to želim.. Toliko od mene evo bezz nekoliko slika :p
pa270411.jpg

pa270419.jpg

pa270423.jpg

231020132122.jpg
 
Poslednja izmena:
Top