mercedes A klasa 160CDI 2.0 105 KS

mercedes A klasa 160CDI 2.0 105 KS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Moja vozilizca

Pa za pocetak sam mislio da nadjem kakve fine felgice.Mozete mi postaviti neke slike felgica koje bi mu odgovarale (vase misljenje)?
 
RE: Moja vozilizca

dobio auto,a nisi ga uslikao jos :D
fin je mercedes,samo prepravi naziv teme,stavi ovako "mercedes A klasa 160CDI 2.0 105 KS"
puno ljepse ce izgledat i preglednije ;)
 
Mercedes ko mercedes..izgleda odlicno nabaci nam par slika unutrasnjosti a sto se tice mercedesa i prevrtanja ne mora znaciti sto je mecka da ce se prevrnuti....sve je od sofera i polozaja na cesti kakvo je stanje normalno po kisi trebas se dobro cuvat tako je kod mene kod buraza na W201 samo s oprezom voziti....sa srecom .....koliko te je izaso jesil carinio odma ili .....;)
 
Član
neka je lega sretno i pilaki ipak mislim 20000 nije malo mogao si uzeti i šta atraktivnije osim ako nisi imao toliku želju za baš ovakvom vozilicom u svakom slučaju ekstra auto
 
Član
dinamozg je napisao(la):
neka je lega sretno i pilaki ipak mislim 20000 nije malo mogao si uzeti i šta atraktivnije osim ako nisi imao toliku želju za baš ovakvom vozilicom u svakom slučaju ekstra auto

Iskreno druze zelio sam bas ovaj autic....ljubav na prvi pogled. :lol:

Vernes_AMG je napisao(la):
lijepo lijepo , zanima me potrosnja ??

cuo sam da ovaj 160CDI trosi vise od 180CDI :icon_question:

Netrosi vise,razlika je u pola litra.180-ka vise trosi.Njegova potrosnja je 7,3 litra. :123:
 
Član
Lijepa A klassa.;),razlika potrošnje je u 1dc iako mislim i ja da ovaj 160 vise trosi jer ga treba vise nagaziti da razvije brzinu,neznam odakle si izvukao ovih 105 ps kolko ja znam on je 82ps
 
Član
Meca je cipovana u njemackoj,uvezena je iz Dizeldorfa,ovo je zadnja serija koja je izasla.Imam papire od cipovanja pa cu postaviti sutra-prekosutra. :123:
 
Član
RE: Moja vozilizca

ZELA GTI je napisao(la):
pazi da se neprevrne:lol::lol::lol:

odavno gluplji komentar nisam procitao :icon_rolleyes:



cestitam na autu, nek te dobro sluzi, puno lagano predjenih kilometara..auto je pravo dobro, mah sta da ti pricam... vidjet ces i sam :cool:
nek je sa srecom ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top