mercedes 190E problem

mercedes 190E problem

Član
Ljudi imam problem sa svojim mercedesom 190E 2.0 90kw na plin. Auto sam normalno ugasio na plin i posle toga vise nikako nije htio da upali ni na benzin ni na plin. Upali on nesto malo ali kao da presauga i ugasi se jer ne moze da odrzi. Da li neko ima ideju sta moze biti, vec 2 mjeseca auto slepam od majstora do majstora i niko da otkrije u cemu je problem. Kompresija je mjerena i ona je dobra, mjenjao sam K glavu, pumpu goriva, neku elektroniku i ne znam ni ja tacno sta vec. Da li neko zna nekog dobrog majstora za mercedese u okolini Sarajeva?
Doslo mi je da ga zapalim vise :icon_mad:
 
Član
ja sam imao problema isti motor je bio u pitanju.,,zivaca i bruku para sam izgubio,izmjenjao sve zivo...i na kraju pocupam sve i dizela ubacim :D
 
Sahman_Turbe je napisao(la):
ja sam imao problema isti motor je bio u pitanju.,,zivaca i bruku para sam izgubio,izmjenjao sve zivo...i na kraju pocupam sve i dizela ubacim :D

I naspes lozare, i vozis se skoro ko i plin. Ma trebao si ga odma za Golfa zamjeniti, bezveze si trosio i pare i zivce, ebemu kad ne znas sta valja :lol:

-stefan- imas p.p. ;)
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Sahman_Turbe je napisao(la):
ja sam imao problema isti motor je bio u pitanju.,,zivaca i bruku para sam izgubio,izmjenjao sve zivo...i na kraju pocupam sve i dizela ubacim :D

I naspes lozare, i vozis se skoro ko i plin. Ma trebao si ga odma za Golfa zamjeniti, bezveze si trosio i pare i zivce, ebemu kad ne znas sta valja :lol:

-stefan- imas p.p. ;)

otisao je za bmw-a :lol: :lol:
 
http://www.pik.ba/artikal/8432952/mercedes-benz-124-250d-stranac/
Evo ga druze uzmemo ovo popola ti i ja.
Ti uzmes motor ja ovo ostalo i super :D
:icon_smile:
 
Član
Vidjecu jos kod jednog majstora da ga odvezem a ako bas budem morao stavicu dizel :icon_confused:

Cuo sam za neki servis Zare u Kiseljaku, covjek samo mercedese radi, zna li neko za njega ili jos bolje ima li broj telefona?

Koliko ovaj cijeni ovog stranca :D
 
Top