mercedes 190- update AMG felge i dizel motor :)

mercedes 190- update AMG felge i dizel motor :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: mercedes 190 DANAS UBACEN DIZEL

da malo osvjezim temu juce i danas ubacen 2.0 dizel uskoro slike
 
Član
RE: mercedes 190

fin je to motor mal potrosac..moj stari ima 190 2.0 dizel jest da malo trosi al je trom al sve u svemu izdrzljivi su ;)
 
Početnik
RE: mercedes 190

Radni kolega ima ovakvu 2.0 benzin,auto leti :cool: a muz od rodice ima isto 190 ali 2.5 dizel. ;)
Tvoja je fkt prelijepa i nastavi tako.
 
RE: mercedes 190

Odlicna mecka,nek je benz,mozel koja slika unutrasnjosti,ja sam cuo sve najbolje o 190-kama,sretno i dobro se navozaj!!
 
Član
RE: mercedes 190

Neznam šta bi reko na to ubacivanje čađe..... jel bilo jednostavnije ugraditi plin... ali šta god, nek je sa srećom;)
 
Legend
RE: mercedes 190

Yellow je napisao(la):
Neznam šta bi reko na to ubacivanje čađe..... jel bilo jednostavnije ugraditi plin... ali šta god, nek je sa srećom;)

slazem se.. inace ti mercedesovi dizeli i nisu neka sreca, nisu nesto pretjerano ekonomicni, jako ruzno rade (bar po meni) i tromi su bas bas..

plin je itekako bila bolja investicija, drug u bg imao identicnog sa plinom, kaze milina :)
 
Član
RE: mercedes 190

.nOKe je napisao(la):
Yellow je napisao(la):
Neznam šta bi reko na to ubacivanje čađe..... jel bilo jednostavnije ugraditi plin... ali šta god, nek je sa srećom;)

slazem se.. inace ti mercedesovi dizeli i nisu neka sreca, nisu nesto pretjerano ekonomicni, jako ruzno rade (bar po meni) i tromi su bas bas..

plin je itekako bila bolja investicija, drug u bg imao identicnog sa plinom, kaze milina :)


nisam htjeo plin zato jer mercedes ima problem sa plinom stvaraju se eksplozije pri paljenju a ja samimo crnu 190d i bio sam prezadovoljan sa potrosnjom i i isla je solidno tako da sam se odlucio za ovu varijantu jeste skuplja la je po meni mnogo bolja :icon_smile:
 
Član
RE: mercedes 190, AMG felge i dizel motor :)

Iskreno po meni ljepse one sto su dosle na njemu od okasa, inace fina mecka, probaj uganjat Cosworthov body kit i bit ce stroj
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/25984/mercedes190e11_600.jpeg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top