Mercedes 124

Mercedes 124

Prijatelj mi hoce sredi meredesa 124 tj. da ga napuca?On je iz Doboja.Pa gdje bi mogao potrazit najblize spojlere i ostale stvarcice da sto mocnije izgleda?MOze ako ko ima kakvu sliku od takvog mercedesa sredjenog da postavi,cisto da ima predstavu kako bi izgledao!Unaprije svima hvala!pozzzz
 
mrkela1987 je napisao(la):
Prijatelj mi hoce sredi meredesa 124 tj. da ga napuca?On je iz Doboja.Pa gdje bi mogao potrazit najblize spojlere i ostale stvarcice da sto mocnije izgleda?MOze ako ko ima kakvu sliku od takvog mercedesa sredjenog da postavi,cisto da ima predstavu kako bi izgledao!Unaprije svima hvala!pozzzz

Reci ti svom prijatelju nek se mani corava posla, kakvi spojleri na 124, nije ona za toga (osim originalnih AMG)

http://www.bhtuning.com/mercedes-benz-galerija-slika-t-35578-22.html

Pregledaj zadnje strane, ima dobrih 124-ki. Zamoli ga u moje ime da ga ne "napucava" :lol:
 

MTR

Član
nek ne napucava nista , grehota je .....

za te stvari imas przionice kafe oli ti limeno smece tipa Golf Mk1 , Golf Mk2 , Kadet itd...
 
Bolje da ga nogom napuca nego da ikakav plasticni tuning probava na tom autu. Neka ga fino spusti i nabavi BBS RS 16' et voila, sredjen mercedes do maksimuma ;)
 
hebo te BBS RS 16 nema mi mrzi felgi.... 1 svak ih stavi i time misli da je odmah napuca auto 2 osobno su mi "nidje" veze ;)
 
Zasto nije ? Ima jedna 124 na fabrickim RS stoji iza projektanta i kod pivnice "Stefanijino setaliste" i uvjek je posmatram kako fino lezi na RS felgama, samo da je jos neki veci falc i da je spustena i eto ga. On topic: Neka tako uradi, nek ne gleda nista drugo :icon_biggrin:
 
Član
nemora mercedes biti na rs icama a bar za mercedesa ima izbor felga da se useres.... AMG program u velicini 17 na merca ide ko od zajebancije... originalnih imas pun oglasnik za smjesne pare... Spustanje i imas cestovnu krstaricu a sad sta je netko nadrkan pa bi na merca diode lampe sa bozicne jelke svjetla sa javne rasvjete i slicne carbon govnobon gluposti to je onda cisti promasaj...
 
Član
druze de postavi slike od te 124 sto je lik hoce napucavat......raja ti je rekla na merca ne ide nista sem originala ili drugog merca nema tu nikakve hemije moze ovo ili ono...msm moze one postavit al nece to bit to...bar za mercedesa imas veliki izbor djelova
 
saledoboj je napisao(la):
druze de postavi slike od te 124 sto je lik hoce napucavat......raja ti je rekla na merca ne ide nista sem originala ili drugog merca nema tu nikakve hemije moze ovo ili ono...msm moze one postavit al nece to bit to...bar za mercedesa imas veliki izbor djelova
Nemam sad sliku ovde covjek ga generalno sredjuje kod majstora je auto!Pa zato je i kontao sad malo ga sredit!Nista prenijecu mu utiske i ako dodjem do slike postavicu je !HVala svima!pozzz
 
Član
za mercedes 124 jedini kvalitetan upgrade je sve od E modela da ugradi dobre felge i AMEN drugo sve je qrac

ali da vecini je problem sta treba za Emodel upgrade iskesirat 1000e najmanje pa je lakse kakvi plasticurina nakeljiti na auto
 
Top