mercedes 124 to rolls royce

mercedes 124 to rolls royce

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ne znam je li vec bilo, ali je extra uradjeno
http://www.24sata.hr/fun-i-sexy/stari-mercedes-mladic-24-je-pretvorio-u-rolls-royce/155033/
 
odradjeno je ono dobro , al gdje je logika da se od W124 pravi RR , cisti idiotizam , bacene pae , unisteno auto ;)
 
Član
al samo skontajte kolko je ovde truda,para,vremena trebalo.i kako je sve ispalo.ovo bi bilo za pohvalu da nije mercedesa pila
 
Vernes_AMG je napisao(la):
odradjeno je ono dobro , al gdje je logika da se od W124 pravi RR , cisti idiotizam , bacene pae , unisteno auto ;)

Kako nema logike, covjek je htjeo da ima neko auto, nije imao para i napravio sam sebi to auto u jeftinijoj veziji i sad ima malte ne pa identicno auto kakvo je htio!
 
BHT Ovisnik
e jbg,ovo nije preseravanje,ovo je za svaku pohvalu,nije nista cakarasto,odlicno urađeno:icon_smile:

bilo je vec.
 
almir_gr je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
odradjeno je ono dobro , al gdje je logika da se od W124 pravi RR , cisti idiotizam , bacene pae , unisteno auto ;)

Kako nema logike, covjek je htjeo da ima neko auto, nije imao para i napravio sam sebi to auto u jeftinijoj veziji i sad ima malte ne pa identicno auto kakvo je htio!

hoces RR , kupi RR , a ne od 15-20 godina starog Mercedesa praviti RR-a , bar je unutrasnjost mogao promjeniti ako je isao u ovakav poduhvat a ne samo okolo , po jeziku bi rekao da su neki rumuni , pa me to i ne cudi :icon_rolleyes:
 
Vernes_AMG je napisao(la):
hoces RR , kupi RR , a ne od 15-20 godina starog Mercedesa praviti RR-a , bar je unutrasnjost mogao promjeniti ako je isao u ovakav poduhvat a ne samo okolo , po jeziku bi rekao da su neki rumuni , pa me to i ne cudi :icon_rolleyes:

Ti izgleda ne citas sta sam pisao, sta ako covjek nema para za originalni primjerak? I napravio sebi, a informisi se malo na netu da vidis koliko su u svijetu zastupljene cak i firme koje prave razne replike skupocjenih auta, lamborghini, ferrari, porshe itd. itd. To ako ti ne bi ovako nesto sebi uradio ne mora znaciti da je budala onaj koji to uradi!
 
Član
joj kako primitivnih odgovora ima

90% vas ovdje ne razumije volju i trud. nisu bitne pare, bitna je bila ideja.

ja radim u firmi gdje ima 100 vrsta latex lezajeva (kreveta) za spavanje, i dolazi narudzba da se napravi 101 vrsta jer je neka gospodja iz Češke htjela drugaciju boju lajsni i guma na krevetu. odnsno da pravimo repliku od gotovog kreveta

a ovo je za svaku pohvalu
 
Član
Po meni je odlicno uradjeno, svaka cast coveku na ulozenom trudu, a sumnjam da bi mnogo ljudi umelo ovako nesto da zamisli i ostvari, tj. napravi....:cool:
 
almir_gr je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
hoces RR , kupi RR , a ne od 15-20 godina starog Mercedesa praviti RR-a , bar je unutrasnjost mogao promjeniti ako je isao u ovakav poduhvat a ne samo okolo , po jeziku bi rekao da su neki rumuni , pa me to i ne cudi :icon_rolleyes:

Ti izgleda ne citas sta sam pisao, sta ako covjek nema para za originalni primjerak? I napravio sebi, a informisi se malo na netu da vidis koliko su u svijetu zastupljene cak i firme koje prave razne replike skupocjenih auta, lamborghini, ferrari, porshe itd. itd. To ako ti ne bi ovako nesto sebi uradio ne mora znaciti da je budala onaj koji to uradi!

razmisljanje za 10 ;)

to ti je isto ko kad na pijaci kupis adidaske koje izgledaju isto kao i one original a u stvari su smece obicno i furas se da imas adidaske , ako ti je to uredu , onda ima i strucna pomoc ;)

na stranu volja i trud , eno tema anti tuning , koliko je samo trudaa , para i volje ulozeno u ona auta pa na sta lice , predmeti su ismijavanja po ulicama i forumima , lik je ovo odradio perfektno , bez zamjerke isto pravi RR al sta je poenta , udje neko unutra , kompletna unutrasnjost od 124ke , ovo je sramota za RR i za mercedes , po meni je ovo bacanje para , i ovaj sam projekat vidio na 2-3 merc foruma , pogodi koliko procenata je reklo , bas je sminka , extra , super i sl. ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top