Mercedes 124 300d

Mercedes 124 300d

Član
Kazu svi koji su imali da je extra auto gledao sam na netu da normalne voznje na 100km trose 6,5l do 9l a dok neko mi kaze da trose kao 12l minimalno
 
Član
Ti pitas za auto od 30 godina kolika mu je potrosnja??! Ni za novo se nemoze rec potrosnja.
Sta pricat motor ako je redovno odrzavan je doslovno nepoderiv... jedno vrijeme su krali merce s tim motorom jer se mogla dobit jako dobra cifra za sam motor, dalmatinci su ih ugradjivali u brodice.
 
Član
Pa dobro ali koliko se krece cuo sam da trose 7 do 10l a to nije velika potrosnja za ovako jak i dobar motor
 
Član
ja imam om602 masinu u terencu, redni petak 2.9 -300d je sestak, uzme 10-11 gradske, otvorene 8.5-9...govorim o pogonu striktno na zadnje tockove-sto tebe zanima
ako ga gazis do 140-150 uzme 15l
7 litara je moguce ako bas pazis u tom 300d, inace, ne idu posebno a zedni su...ja bih izbjegavao...jedino ako volis onu buku koju prave, jer imaju specifican zvuk za dizela
 
Član
Tebi je samo bitna potrosnja... vidi frajera vozio bi mečku 3000cc a da trosi ko 1.6tdi za takva auta ako se vec zanimas decko sramota je pitati koliko troši, ja imam 3 merca i ovaj koji najvise trosi mi je najdrazi. Ti trebas izjasnit sto trazis vidim sad je odijednom i ml u igri? ako hoces vozit merca da malo trosi onda sigurno petak nije za tebe. Trazi kakvu cklasu 2.0D
 
Top