Mercedes 124 250d- slike

Mercedes 124 250d- slike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mislim da si odlicno prosao u zameni;) Samo sto je taj merc trom...za sve pare. Ali jbg to nadoknadjuje udobnošću.
 
Dobra mecka pravo, nepoderivo auto, samo ga malo je*e limarija:) ali to je sitnica, da se srediti ako pocne gdje da ga hvata:) Skidaj obrvice, i pokusaj naci siroku lajsnu da stavis na vrata, i nazad stopove crno-crvene od redizajna, i uzivaj:)
 
Član
za obrvice cemo vidjeti a palniram folije xenone tamne stopke ili kristalne smoked i vece tockove, a hvala svima na komentarima ja sam prezadovoljan sa dedom
 
Legend
ja sam ti rekao, ovo su gospodska kola, mi smo klosari :D

sve pohvale za auto, nek je sa srecom :)
 
Član
sorry na ot: Ja sutra idem sa drugom da on kupi ovaj auto, samo 200 benzinac. Široka lajsna 89.god, malo truli rubovi, na šta još da obratimo pažnju što se limarije tiče? Imaju li neke boljke?
 
Sto se tice lima nema problema sa tim jaki su im limovi pravo, imam 124 i nazalost imao sam priliku da se uvjerim koliko su jaki limovi :D,a auto je za 10 neces se pokajati osim ako nije bas neki krs,mada je to tesko poderati!
 
Član
Meni se lično nisu sviđale ove mečke, sve dok nisam počeo da viđam u Bg-u jedan isti ovakav, sve isto, boja, felne, cg table:
E 500 320ks


Uploaded with ImageShack.us

Ove felne kad bi našao za tvoj, bio bi glavna faca ;)
 
Član
ako hoces,prodacu ti one moje felge sa moje 123-e :icon_smile:
moze zamjena za one tvoje 16" 4x100 :D
 

MTR

Član
male felge - metni' vece, operi motor i samo fabrika i sto kaze Leta metni one stopke od redizajna i svi ce se za tobom okretat , jos kad bi ti ga ispolirao morao bi na suncu kroz ocale' gledat u njega :)
 
dellas je napisao(la):
Meni se lično nisu sviđale ove mečke, sve dok nisam počeo da viđam u Bg-u jedan isti ovakav, sve isto, boja, felne, cg table:
E 500 320ks


Uploaded with ImageShack.us

Ove felne kad bi našao za tvoj, bio bi glavna faca ;)

Jesi li ga vpzio kad??? Ni meni se nije svidjalo dok nisam sjeo da vozim,al kad sam sjeo tad sam se zaljubio u to auto da je to drama.

E jedino im gotovo svima pocne nesta skriputat na zadnjim amortizerima ali mi to majstor podmaze i bude ok!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top