Mercedes 123 protiv M6

Mercedes 123 protiv M6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
ima Mercedes i SLR ( malo da dodamo ulje na vatru :D )

Ima Mercedes i ovo da dolijem i ja još ulja :D:D

735050e_0_3Z0hO.jpg
 
RE: stock M6 (510 hp) vs GTR stage 2 (550 hp)

GocaS6: Takvo auto se nikad vise nece napravit, jedna, jedina, neponovljiva, nedostizna 123-ca.....
:icon_exclaim:
BMW ;) ;)
 
Član
RE: stock M6 (510 hp) vs GTR stage 2 (550 hp)

Hvala vam, baš sam uživao čitajući svih 6 strana.

Ode i ovo u ***** kao i sve ostalo.:D
 
Član
RE: stock M6 (510 hp) vs GTR stage 2 (550 hp)

bax samo da znas tvoj boldirani post je obrisan jer nemozes na forumu nesmetano ljude nazivati debilima
 
Član
RE: stock M6 (510 hp) vs GTR stage 2 (550 hp)

tomislav_amg je napisao(la):
GocaS6: Takvo auto se nikad vise nece napravit, jedna, jedina, neponovljiva, nedostizna 123-ca.....
:icon_exclaim:
BMW ;) ;)

I hvala bogu na tome :lol:

Vozim Audi kad mi treba Mercedes zovnem taxi :lol:
 
RE: stock M6 (510 hp) vs GTR stage 2 (550 hp)

<3 Mercedes 123, jedna jedina neponovljiva <3, a ovaj sto se voza sa taksijem, pa da nebi slucajno bio audi taxi, zna se koje je auto izdrzljivije:) (morao sam bilo je jace od mene:) da malo jos zacinim ovo prepucavanje):lol::lol::123::123:
 
RE: stock M6 (510 hp) vs GTR stage 2 (550 hp)

_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
<3 Mercedes 123, jedna jedina neponovljiva <3, a ovaj sto se voza sa taksijem, pa da nebi slucajno bio audi taxi, zna se koje je auto izdrzljivije:) (morao sam bilo je jace od mene:) da malo jos zacinim ovo prepucavanje):lol::lol::123::123:

pa dobro, i jest za taksiranja. a Audi je "taxi" za visoko pozicionirane drzavnike. htjeli to ili ne, cak se i njemacki drzavnici voze u audiju...
nastavak teksta - Bax izvoli
 
RE: stock M6 (510 hp) vs GTR stage 2 (550 hp)

octavian je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
<3 Mercedes 123, jedna jedina neponovljiva <3, a ovaj sto se voza sa taksijem, pa da nebi slucajno bio audi taxi, zna se koje je auto izdrzljivije:) (morao sam bilo je jace od mene:) da malo jos zacinim ovo prepucavanje):lol::lol::123::123:

pa dobro, i jest za taksiranja. a Audi je "taxi" za visoko pozicionirane drzavnike. htjeli to ili ne, cak se i njemacki drzavnici voze u audiju...
nastavak teksta - Bax izvoli
A bas me interesuje sta ti drzavnici imaju u vlastitom voznom parku:icon_question:, audija sigurno:lol:, a to da se svi voze u Audiju, to je prica za malu dijecu! To ce ti i potvrditi ljubitelji BMW-a:)
 
RE: stock M6 (510 hp) vs GTR stage 2 (550 hp)

tesko je prihvatiti istinu, jelde. neki ljudi su ostali u vremenu kada je mercedes bio najbolji auto, a bmw bio jedini sportista. nekad je i real madrid bio najbolji klub. onda kad nije bilo konkurencije. kao i mercedes. al previse smo otisli off jelde.
 
RE: stock M6 (510 hp) vs GTR stage 2 (550 hp)

octavian je napisao(la):
tesko je prihvatiti istinu, jelde. neki ljudi su ostali u vremenu kada je mercedes bio najbolji auto, a bmw bio jedini sportista. nekad je i real madrid bio najbolji klub. onda kad nije bilo konkurencije. kao i mercedes. al previse smo otisli off jelde.

Neka druze, sto se mercedesa tice on ce uvijek imati svoje kupce, i mercedes nije za svakog, i ko jednom sjedne u mercedesa, sumnjam da ce mu kasnije pasti na pamet da promjeni! A to da sam ja zaostao u vremenu, neka sam, bas mi je drago, ali je meni i drazi mercedes star 20 godina, neko kojekava auta duplo mladja! Ja sa svoijom 123-kom smijem krenut na put oko svijeta bez da razmisljam da ce negdje stati:) Ali nema potrebe se raspravljati, vidim da si ti daleko i od audija a kamoli od mercedesa:lol:

da se vratimo na topik:icon_exclaim:
 
Član
RE: stock M6 (510 hp) vs GTR stage 2 (550 hp)

Nisam do sada sudjelovao u temi. Čitam i smijem se:lol::lol:

Napomena: u temi namjenjenoj super sportašima smo došli do mečke 123:D

Idemo dalje:icon_exclaim:

Bmw No. 1:cool:
 
Član
RE: stock M6 (510 hp) vs GTR stage 2 (550 hp)

zasto zapinjete odmah za to ko sta vozi.... hvala Bogu pa nam garaze na forumu pune auta preko 100 000€ vrijednosti :D



koji vam je klinac :icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top