mercedes 123 200 D

mercedes 123 200 D

Član
zAaKy je napisao(la):
Extra primjerak, im'o rođak ovakog, lijeno do bola, ali ploviš u njemu kad krene;)

nego Armine, imali ijedno autu u Bugojnu da ga ti nisi rastavio, a kad na otpad nikad te nema:D

nema na onom otpadu nista skoro, sve smo raskopusali, bit ce na proljece vjerovatno opet par tura:icon_smile:
 
Član
ArminM je napisao(la):
zAaKy je napisao(la):
Extra primjerak, im'o rođak ovakog, lijeno do bola, ali ploviš u njemu kad krene;)

nego Armine, imali ijedno autu u Bugojnu da ga ti nisi rastavio, a kad na otpad nikad te nema:D

nema na onom otpadu nista skoro, sve smo raskopusali, bit ce na proljece vjerovatno opet par tura:icon_smile:

Armine nabavis mi klimu za kenju?
 
Član
kupac6 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
zAaKy je napisao(la):
Extra primjerak, im'o rođak ovakog, lijeno do bola, ali ploviš u njemu kad krene;)

nego Armine, imali ijedno autu u Bugojnu da ga ti nisi rastavio, a kad na otpad nikad te nema:D

nema na onom otpadu nista skoro, sve smo raskopusali, bit ce na proljece vjerovatno opet par tura:icon_smile:

Armine nabavis mi klimu za kenju?

buraz ja sam to sa prijateljem jednim isao kod njegovog amidze u bugojno na otpad da rastavljamo auta i dovlacimo dijelove ovdje njemu na otpad, bila su 2 merca i covjek je dovukao treceg, ali njega nismo dirali
koliko sam ja onda vidio ni jedan nije imao klime. Mislim da je to pravo tesko nabaviti
 
Hoces li el. podizace jako jeftino, znam jednog momka sto ih ima.
Mecku sam gledao uzivo, ja je stvarno nisam vidio bolje u zivotu, samo mi se neke sitnice ne sviđaju, ali sve je to dobro. Stavi samo jasnije slike sa starim gumama.
:cool:
Samo da znas ja sam Darkin susjed.
:cool:
 
Član
ArminM je napisao(la):
kupac6 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
zAaKy je napisao(la):
Extra primjerak, im'o rođak ovakog, lijeno do bola, ali ploviš u njemu kad krene;)

nego Armine, imali ijedno autu u Bugojnu da ga ti nisi rastavio, a kad na otpad nikad te nema:D

nema na onom otpadu nista skoro, sve smo raskopusali, bit ce na proljece vjerovatno opet par tura:icon_smile:

Armine nabavis mi klimu za kenju?

buraz ja sam to sa prijateljem jednim isao kod njegovog amidze u bugojno na otpad da rastavljamo auta i dovlacimo dijelove ovdje njemu na otpad, bila su 2 merca i covjek je dovukao treceg, ali njega nismo dirali
koliko sam ja onda vidio ni jedan nije imao klime. Mislim da je to pravo tesko nabaviti

ok,hvala...
nek ovo bude oglas... TRAZIM KLIMU ZA W123? :lol:


tomislav_amg je napisao(la):
Hoces li el. podizace jako jeftino, znam jednog momka sto ih ima.
Mecku sam gledao uzivo, ja je stvarno nisam vidio bolje u zivotu, samo mi se neke sitnice ne sviđaju, ali sve je to dobro. Stavi samo jasnije slike sa starim gumama.
:cool:
Samo da znas ja sam Darkin susjed.
:cool:
Hmmm,lijevi ili desni susjed?:p
Sta ti se ne svidja?
hajd pisi u inbox za podizace...
 
Mecka je ;);) samo te led diode u svjetlima izbaci ostalo ok...
Culi kenja kako vas sram nije :icon_confused::icon_confused: da vrijedjate tako jednoga ljepotana koji (je koje rece godiste 83) :D to je tada bilo in. I danas ocarava svojom ljepotom mozda je malo spor za danasnje vrijeme ali to je mecka. (Ali ima i lijek zato spojis rikvec svjetla na sklopku i kad te neko pocme prestizat samo upalis ih i ovaj odmah koci od iza :D)
 
Bez starca nema ni udarca;)

Svaka cast na primjerku, samo molim te ko Boga skini ovu rasvjetu naprijed, nije to za ovakvo auto, a sto se tice karbona, i nije tak lose, manje je upadljivo, mada i to je po meni visak. Za sve ostalo skidam kapu!!! Cuvaj ga ko oci u glavi! Takvo se auto nece vise nikada proizvesti, a sto se tice udobnosti mnoga novija auta mogu da mu pozavide.;);)
Imam i ja u dvoristu takvog jos od 95', 240d, i bilo je uplanu generalno sredjivanje, ali ga je skoro stari razbio naprijed pa je samo skrpljen da bude u voznom stanju jer je radno auto, tak da nije vise to to... mada nisam odustao od ideje:)
 
Član
Extra auto, stvarno prelijep primjerak al' je kanja da veća nemože bit ,al opet mi nema dražeg auta od w123...:cool:
Nekad su moji imali w123 300D '78 godina,a ujak mi ima 280ce restauiran ide ko zmaj...;)
 
Top