mercedes 123 200 D

mercedes 123 200 D

Član
Evo da i ja predstavim svoja kolica(MB w123 200 D 1983. god.).Da ne mislite da je photoshop,slike su uslikane sa I phona i samo malo uokvirene da izgleda ljepse:))



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Eto,uzivajte!:)
 
Član
123 naj izdrzljivije auto ikad sto sam ja vidio ili vozio, moj starac kupio ga prije 17 godina u njemackoj jednom alternator radio i jednom alnaser. Nevjerovatno i danas dan pali i ide kao prvi dan, ovaj tvoj primjerak izgleda veoma ocuvan i utegnut :cool:
 
Član
Mečka izgleda jako očuvano. Iako se ovim mutnim slikama može dosta toga prikriti:icon_biggrin:

Al cijena i motor su za plakati:D
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Mečka izgleda jako očuvano. Iako se ovim mutnim slikama može dosta toga prikriti:icon_biggrin:

Al cijena i motor su za plakati:D
Da je nov,nije.Da ima packu na sebi,nema! ;)
 
Član
Extra primjerak neam šta ko nov...ovaj može još 20 godina mad aje šteta ovo vozati bgm......samo mi se ne sviđaju ove led trakice u farovima ovo vadi...pozzzz:cool:
 
Član
Svaka čast na očuvanosti auta, ali s druge strane i VELIKA KRITIKA zbog toga što stavljaš ovaj kvazi tuning... Led diode... karbon folija u unutrašnjosti...itd. Ako je auto u tvorničkom stanju ovako lijepo i očuvano, onda je za cijenu samo nebo granica, ali s ovim nakaradama hmmmm:icon_sad:
 
Član
Yellow je napisao(la):
Svaka čast na očuvanosti auta, ali s druge strane i VELIKA KRITIKA zbog toga što stavljaš ovaj kvazi tuning... Led diode... karbon folija u unutrašnjosti...itd. Ako je auto u tvorničkom stanju ovako lijepo i očuvano, onda je za cijenu samo nebo granica, ali s ovim nakaradama hmmmm:icon_sad:
Prijatelju slazem se sa tobom,i meni su te karbon folije nakaradne,ali ovo nisu obicne folije,ovo su karbon vlakna,koja se ne lijepe kao obicne 3d folije od 20KM.Ako znas sta su karbon vlakna onda da ti ne objasnjavam...Led diodama je osvijetljeno cijelo auto,od instrument table i unutrasnjosti,nekom se jedino ne svidjaju te led diode koje mogu sluziti kao dnevna svjetla,al meni opet nisu kicaste :D
 
nadam se da ce ga kupiti neki veliki fan mercedesa i vratit u fabricko stanje ili old school fazon :icon_smile:
 
tvrdoglavi je napisao(la):
nadam se da ce ga kupiti neki veliki fan mercedesa i vratit u fabricko stanje ili old school fazon :icon_smile:

sa ovom cjenom tesko da ce ga kupiti

ali auto izgleda vise nego odlicno, osim par sitnica koje nisu za w123, stvarno je ocuvan bez packe je, ali cijena i motor su kao sto neko vec rece za plakat...
 
Top