Mercede E200 Cabrio Coupe

Mercede E200 Cabrio Coupe

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

gox

Član
DOBAR AUTO ALO PVP NIJE CABRIO CUPE NEGO CABRIO CARBIO KUPE JEE AUTO SA LIMENIM KROVOM CC :)
 
Član
olensoner je napisao(la):
Majko moja eksperti, sve jedan do drugog, kupite sebi istog Mercedesa pa sredjujte, njegovo auto, njegove pare. A vi se ovdje nasli vrijedjati covjeka. Iskreno ni meni se ne svidja kako je uradjeno auto, ali to se moze normalno reci i dati smjernice kako dalje, a ne izvrijedjati ga...

bravo!! ;);) ti i tito najbolji komentari!
bice trula visnja boja,sport opruge (samo da se spusti) i AMG felge 18"
 
Početnik
drug .... vrati to u orginalno stnje ... zapakuj pa odpakuj za 30 godina... onda bus dobio srl-a najnovijeg il koji bude tad za njega :cool:
 
Član
bas steta sto si to radio al et radis za sebe auto pa izvoli meni je smece ovako prije je bio bolji
 
Član
Danas sam ga vidio uzivo i ima jos "tuninga" na njemu , umalo mi suze nisu krenule kada sam vido na sta lici ...:icon_cry:
 
/////AMG : nemoj ni govoriti druze sta ima jos na njemu , nadam se da ce na kraju biti onako kako treba , ja mislim da je jedini u BiH i umjesto da ljudi se sj*u kad vide auto , smiju se sta napravai od onakve fabricke ljepotice :icon_cry:
 
Član
Samo ti njega dovedi u fabričko stanje sa decentnim stylingom i biće dobro,nikakve diode i plastike ne idu na ovakvo auto i što prije poskidaš višak - to bolje.Ko se iole razumije u automobile reći će da je tvoj primjerak trenutno unakažen,nek te to ne čudi ali ako uradiš kako treba to je druga priča...
 
Član
auuu stvarno steta sta bi od takvog merca, skroz skroz skroz pogresan smjer "tuninga" napred katastrofa, hauba, nazad, naljepnice, sijalice-diode unutra zvucnici... al et da se ispravit imas vec par pametnih prijedloga ovdje ako hoces da imas bas unikat merca
 
Član
Stvarno rijetko auto pogotovu kod nas :icon_smile:

Al et rekli su ti vec sve vrati u fabricko stanje kao sto si to i planito AMG felge i nova boja i poskidaj sve ove gluposti sto si nakacio na njegan :icon_rolleyes:;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top