Mercede E200 Cabrio Coupe

Mercede E200 Cabrio Coupe

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
tacno tako serija se zove A124 pored standardne W124....

ummm sto se tice boje i svega,ovo je samo za sad.. auto ce na ljeto dobiti komplet lakirung u "trulu visnju kao na slici,avantgard masku,sportske opruge i 18ke AMG felge...sve to stoji spremno samo jos skupljam lovu za lak :) ali bit ce to ljeta nadam se sve to..ovo su zimske felge a samo sam te slike trenutno imao na raspolaganju
 
Član
Šta napravi od ovakvog vozila?!, mogu samo reći da ti prezime jako dobro stoji( bez uvrede). Vernes ti je sve rekao.
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
MOLIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM ????????????????????????????

A124 , druze odakle si ti ????

I jel ti znas sta imas ? :D

daj kakvih slika , podataka , svega sto imas , i skidaj ove odvratne felge , ne stoje mu , pogotovo bijele , fuj !

Samo 33.952 primjerka su napravljena , jako su rijetki na ovim prostorima , ja nisam vidio nijednog :icon_cry:

eo ga :) http://www.a124.de/
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
Šta napravi od ovakvog vozila?!, mogu samo reći da ti prezime jako dobro stoji( bez uvrede). Vernes ti je sve rekao.

preglup komentar.uvrijedis covjeka i kazes bez uvrede.fenomen si :icon_mad:!

znam vlasnika i znam kako ce ovaj merc izgledati na ljeto.a sve je stvar ukusa! :icon_exclaim:
 
Član
ovaj auto samo treba drzati na fabrickom stanju...jer je takav perfektan...
A jos je maloserijski model kako sam zapazio.... treba mu i garazu sa centralnim grijanjem napraviti :icon_smile:
 
EVO_IX je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
Šta napravi od ovakvog vozila?!, mogu samo reći da ti prezime jako dobro stoji( bez uvrede). Vernes ti je sve rekao.

preglup komentar.uvrijedis covjeka i kazes bez uvrede.fenomen si :icon_mad:!

znam vlasnika i znam kako ce ovaj merc izgledati na ljeto.a sve je stvar ukusa! :icon_exclaim:


e j*em ti ovaj ukus ;)
jedino mentol neki moze reci za ovo da je lijepo , ne kazem da nece biti kvalitetno uradjen na ljeto al sad , samo za rubrike anti tuning.

Ako ces ga farbati , moj prijedlog ti je tamno zelena , sto je dolazila na AMG modelima za coupe i cabrio verzije

337f27qd0.jpg
 
Član
Ja sa slazem sa Varnes-om ... U tamno zelenu boju ga ofarbaj ...
A joj da je meni ovako nesto imati , bio bi kao iz fabrike i ne bi znao sta je kisa ... :D
 
Član
daaj :( neka mu neko pokloni neku calibru il nesto slicno pa nek radi sve sto ima u planu :(.. jest stvar ukusa.. al je meni zao ovog auta !:icon_cry:
 
Član
uni--que je napisao(la):
daaj :( neka mu neko pokloni neku calibru il nesto slicno pa nek radi sve sto ima u planu :(.. jest stvar ukusa.. al je meni zao ovog auta !:icon_cry:

Druze ne diraj tu masinu. Poskidaj te sijalcice sa njega i vrati ga u originalno stanje i dooooobrooooooo ga cuuuuuuuuvajjjjjj.
Ta auta su sve vise trazena, i uskoro ce da pocnu da dobijaju na vrijednosti, ali samo u originalnom stanju. A ako ga vec hoces u drugu boju lakirati, onda kako je vec receno, u tamno zelenu ili trula visnju. Jedino te 2 farbe im super stoje. Ali onda i motor izvaditi pa i ispod haube ofarbati.
Za njega bih mogo i jednog SL u zamjenu da dobijes.

a oznake mercedesa su
A= Kabrio
W= Limuzina
S=Karavan
R= Rodster

i jos par nevaznih :lol:
 
Član
Kekso je napisao(la):
uni--que je napisao(la):
daaj :( neka mu neko pokloni neku calibru il nesto slicno pa nek radi sve sto ima u planu :(.. jest stvar ukusa.. al je meni zao ovog auta !:icon_cry:

Druze ne diraj tu masinu. Poskidaj te sijalcice sa njega i vrati ga u originalno stanje i dooooobrooooooo ga cuuuuuuuuvajjjjjj.
Ta auta su sve vise trazena, i uskoro ce da pocnu da dobijaju na vrijednosti, ali samo u originalnom stanju. A ako ga vec hoces u drugu boju lakirati, onda kako je vec receno, u tamno zelenu ili trula visnju. Jedino te 2 farbe im super stoje. Ali onda i motor izvaditi pa i ispod haube ofarbati.
Za njega bih mogo i jednog SL u zamjenu da dobijes.

a oznake mercedesa su
A= Kabrio
W= Limuzina
S=Karavan
R= Rodster

i jos par nevaznih :lol:

hahha a sto je najbolje on vec ima SL 320 pored ovog E200
 
Član
EVO_IX je napisao(la):
Kekso je napisao(la):
uni--que je napisao(la):
daaj :( neka mu neko pokloni neku calibru il nesto slicno pa nek radi sve sto ima u planu :(.. jest stvar ukusa.. al je meni zao ovog auta !:icon_cry:

Druze ne diraj tu masinu. Poskidaj te sijalcice sa njega i vrati ga u originalno stanje i dooooobrooooooo ga cuuuuuuuuvajjjjjj.
Ta auta su sve vise trazena, i uskoro ce da pocnu da dobijaju na vrijednosti, ali samo u originalnom stanju. A ako ga vec hoces u drugu boju lakirati, onda kako je vec receno, u tamno zelenu ili trula visnju. Jedino te 2 farbe im super stoje. Ali onda i motor izvaditi pa i ispod haube ofarbati.
Za njega bih mogo i jednog SL u zamjenu da dobijes.

a oznake mercedesa su
A= Kabrio
W= Limuzina
S=Karavan
R= Rodster

i jos par nevaznih :lol:

hahha a sto je najbolje on vec ima SL 320 pored ovog E200

hahahah

onda covjek zna gdje pare ulaze. Za koju god. imace dobre kamate na njima.
hehehe
 
pa ja neznam ljudi na sto vi vise ciljate...cojk ga jest usro to stoji...onda cojk napise post sta ce da uradi na ljeto...i to fino zvuci, haman skonto da ovo ne valja...medjutim cojk napise u trulu visnju (sto mislim da je bas sminka boja) vi onda kazete u zelenu...mozel neko nesto ba po svom ukusu da uradi? suti i placi ako ti ne smeta...i ja bi ga u originalnom stanju drzo, al eto cojk odlucio da nece i gotovo...a tesko da ce nesto puno dobijat na cijeni ovaj 2.0...i jos tezak i jos dobro poznati tromi mercedesovi mjenjaci...nema ovdje nista od sporta, tako da i ta ulaganja u neke sportske amortizere ovo ono je glupo...eventualno opruge da ga malo spusti i to je to...
 
Majko moja eksperti, sve jedan do drugog, kupite sebi istog Mercedesa pa sredjujte, njegovo auto, njegove pare. A vi se ovdje nasli vrijedjati covjeka. Iskreno ni meni se ne svidja kako je uradjeno auto, ali to se moze normalno reci i dati smjernice kako dalje, a ne izvrijedjati ga...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top