Merc kompresor

Merc kompresor

Vaše mišljenje

  • Bezveze

    Votes: 17 31,5%
  • Nije loÅ¡

    Votes: 6 11,1%
  • Dobar

    Votes: 19 35,2%
  • Odličan

    Votes: 12 22,2%

  • Total voters
    54
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
legionar je napisao(la):
Fiesta_Boy je napisao(la):
predobar je ali felge....nisu nesto

Te felge su baracuda sport i placene su bruku para  (kao moja 2 cabria) :D i bolje su dosta uzivo nego na slici!!! ;)

ja sam bas prije 7 dana vidio to auto dok sam sjedio u kaficu i stvarno mogu reci da su uzivo jos odvratnije nego na slici toliko se sijaju da iritiraju oci:D
Ma da ih je platio ne znam ti koliko ne moze promijeniti moje misljenje;)
 
Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
legionar je napisao(la):
Fiesta_Boy je napisao(la):
predobar je ali felge....nisu nesto

Te felge su baracuda sport i placene su bruku para  (kao moja 2 cabria) :D i bolje su dosta uzivo nego na slici!!! ;)

ja sam bas prije 7 dana vidio to auto dok sam sjedio u kaficu i stvarno mogu reci da su uzivo jos odvratnije nego na slici toliko se sijaju da iritiraju oci:D
Ma da ih je platio ne znam ti koliko ne moze promijeniti moje misljenje;)

slazem se
 
Legend
Meni vise smetaju ove skrge ispod natpisa kompresor. Nekako mi je cijeli auto kic, ali ja sam glasao da je DOBAR mislim da je to realno. Ove felge jedino u voznji mogu dobro izgledat, ali ovo mi je nekako america style, a ja to nevolim.
 
Član
vidjeh ga danas, ljepse izgleda uzivo..

@legionar koliko ja vidjeh auto je na stranim tablama, jel se planira ovdje prevoditi ili
jer je ovo "auta sa BH ceste"
 
Član
edo_16v je napisao(la):
vidjeh ga danas, ljepse izgleda uzivo..

@legionar  koliko ja vidjeh auto je na stranim tablama, jel se planira ovdje prevoditi ili
jer je ovo "auta sa BH ceste"

Aha, trenutno su mu njemacke table!Isao lik dole stalno pa...ali ce se sada reg ovdje!

PS: Stalno je na bh cestama,samo table nisu nase,a lik jeste :icon_biggrin:
 
Član
ove felge nisu nikako za ovog merca, a inace ovaj kristal chrome mi je nekak isfuran, samo na djipove i limuzine ide...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top