Merc C200

Merc C200

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo da i ja parkiram "svoje" auto,jest da je bez vozacke al dobro sad:icon_biggrin: Mercedes C200,96.god., 2000 kubika, diesel, 55KW-75KS..oprema je CLASSIC,znaci nikakva:lol:samo centralno daljinsko zakljucavanje,alarm,mp3,servo,ABS/ASR,koza...nista posebno...planova nekih ima za buducnost,al to su za sad vise zelje nego planovi,al o tom po tom...evo nekoliko slika
 
Član
zaboravih:icon_biggrin:tu je i moj scoot YAMAHA AEROX 50ccm,2000 godiste, kupljen prije 2 mjeseca,prvo sam ga ofarbao,osim ovih carbon plastika, zatim kupljeni neki novi djelovi...,kupljen auspuh sportski TECHNIGAS i jos neke sitnice,LED, stop itd...et barem jedan moj projekat:cool: sad preko zime cu ubacit neku muziku ispod sica i jos malo sminke:D:D
i na kraju..moja najveca ljubav(dvije:D) ...eo i jedna umjetnicka,moj stari truck

DiAbLo je napisao(la):

danke,danke:cool::cool:
 
Član
potrudit cu se;) a inace pratim ovaj forum vec 3-4 godine,al sve ono ajd necu se registrovati..nemam godina,vozacki itdd...al et tu sam sad..;)
 
Član
ps. prodaje se ova CORSA na cetvrtoj slici,pod drvetom:icon_biggrin: 2000 edition,dosta opreme,sminka auto;)
 
Član
nodiash je napisao(la):
boss_C200 je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
Mashala vozila ko u prici;)
bas neki dan sabirem sve KS i ima negdje oko 1170KS:lol:

da ih bi u jednoj vozilici:icon_eek:
:lol:to sam samo vidio u jednom kamionu,SCANIA R 999KS:icon_eek:

0g1 je napisao(la):
Mercedes kao Mercedes nema potreba da ga hvalim a motor je dobar imao isti nekad :cool:
Pohvali slobodno:icon_biggrin: ma ja bi volio na njega samo neke felge nabacit 17-ke il tako nesto,mislim da bi mu sjele praFo zbog boje auta! a motor je onak dobar za po gradu,preskace auta:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top