Melem za oci

Melem za oci

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pike_gti je napisao(la):
joooooj mene ozbiljno dere neki prenos da kupim keca kakvog i lagano sa radovima... porucim sve original lajsne kromirane i krom branike sa ebay-a izvalim masnu sumu za njih i ofarbam auto u pearl crnu ili tako neku bolesnu boju i ubacim 1.8t sa klimom i konzolu od g4, sredim enterijer sjedista sportska itd itd i ubijem ga na neke krom 14ke i u pod zagewindam... po mogucnosti ako nadjem negdje na otpadu onaj rolo krov sto se otvara cijeli onak platneni :(:(:( naravno puste moje zelje uradio bi sve ovo samo da imam garazu a ovako nista :( odma bi se bacio u investiciju kupio auto i rastavio ga na proste faktore da se karoserija uradi ko new :( dzaba pisem jos uvijek puste zelje...
i mene nesto poslije ovoga videa ubi zelja za kecom
 
Član
Chuza dobar pronalazak!
Predobro uradjen video! Bas te "nalozi", ako vam kad opadne moral sto se tice sredjivanja auta, samo ga ponovo pogledati ;)
 
haha,ne razumijem vas nikako,sta vam je fazon chillat 50 na sat u autu 2 centa od zemlje.Ne ozbiljno,ne zajebavam vas, samo pitam.:cool:

EDIT:eek:dgledo sam video do kraja,vidim ima i ovdje brzih vozilica,ali vecina se svodi na neke zakucane do poda,jedva vozljive puzeve.:D premda ima i jako dobrih vozilica,hehe!

EDIT jos jedan: al je video zaista ekstra uradjen!
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
haha,ne razumijem vas nikako,sta vam je fazon chillat 50 na sat u autu 2 centa od zemlje.Ne ozbiljno,ne zajebavam vas, samo pitam.:cool:

EDIT:eek:dgledo sam video do kraja,vidim ima i ovdje brzih vozilica,ali vecina se svodi na neke zakucane do poda,jedva vozljive puzeve.:D premda ima i jako dobrih vozilica,hehe!

EDIT jos jedan: al je video zaista ekstra uradjen!

Zato sto se svi okrecu za tobom, a i oni koji misle da su brzi od tebe cesto popuse :lol:
 
e vala onaj audi karavan bež boje sto je bukvalno cenat od zemlje i sto kruza na dvajsdvicama moze govance pojest.:lol:
 
Član
Erol aBd doci ces u Sa i provozat ces se sa Noke-tom cunerom kad stavi felge na svog golfa,pa cu te onda pitati koji je fazon kad se citav grad za tobom okrece,tek ces da vidis cejf koji je to

lijep pozz ;)
 
Chuza je napisao(la):
Erol aBd doci ces u Sa i provozat ces se sa Noke-tom cunerom kad stavi felge na svog golfa,pa cu te onda pitati koji je fazon kad se citav grad za tobom okrece,tek ces da vidis cejf koji je to

lijep pozz ;)

Vozao sam se sa noketom,doduse felge chunerske nisu bile tu,ali svejedno i da jesu i da su se svi okretali ne vidim i dalje koji je gust u tome,sori ali ja gustanje vidim u necem drugom.

Lijep pozdrav takodje!;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top