Megane letva volana problem

Megane letva volana problem

Član
Ljudi imam lufta na letvi i to samo na desnoj strani dok je lijeva skroz ok.Da razjasnim odma da nisu spone ... one su ok, e interesuje me dal ima neko da reparira letve i da li je to isplativo raditi ili kupit drugu .. Jos nesto me interesuje na jednom otpadu su mi ponudili letvu sa sponama i krajnicama za 350 KM, na drugom bez spona za 300, preko pika za 250, a danas zvao motorex i rekli mi da je nova letva 199 KM ... je li moguce da je ova iz motorexa 199 maraka a ove sa otpada od 250 pa do 350:icon_rolleyes:
 
Član
Nemoguce da je nova 200 km :icon_eek: a ima neki covjek koji reparira te letve i daje godinu dana garancije, sutra cu ti pokusati naci broj telefona i dati ti vise informacija. ;)
 
Član
Selmir1 je napisao(la):
Nemoguce da je nova 200 km :icon_eek: a ima neki covjek koji reparira te letve i daje godinu dana garancije, sutra cu ti pokusati naci broj telefona i dati ti vise informacija. ;)

pa ja 2 puta ponavljam momku sto radi da je megane mk2 1.6 benzin 2003 god i on mi 2 puta govori da je 199 KM ...

a ako nije problem javi :D

emirEX_sa je napisao(la):
moguce da nova bude 200KM ali je zlj kvaliteta

pa eto jel pametnije uzet novu za 200 zlj kvalitete ili polovnu za koju nemam pojma koliko je na autu nekom bila za 250-350
 
Član
normala je napisao(la):
Selmir1 je napisao(la):
Nemoguce da je nova 200 km :icon_eek: a ima neki covjek koji reparira te letve i daje godinu dana garancije, sutra cu ti pokusati naci broj telefona i dati ti vise informacija. ;)

pa ja 2 puta ponavljam momku sto radi da je megane mk2 1.6 benzin 2003 god i on mi 2 puta govori da je 199 KM ...

a ako nije problem javi :D
Nema problema drug ;)
 
Član
drug ja sam na svom kliju isto imao lufta dosta i majstori su mi predlagali repariranje ali mislio sam da to nikad nece biti to.. u sarajevu sam se raspitao na par otpada i sve su bile 250 km.. medjutim cuo sam da u kiseljaku je to puno jeftinije i stvarno sam otisao i kupio letvu za 150 km sa krajnicama i stvarno je ko nova:icon_smile: rijec je o dci motoru, 2003 god
 
Član
Ne znam kolika je cijena ali STO POSTO JE MOGUCE da nov dio bude 200 km, a polovan na otpadu 350 ;)
Nisu ti otpadi kao prije ;)
 
Član
Mislim da je puno bolja varijanta da reparira svoju letvu i dobije godinu dana garancije nego da kupuje polovnu ko zna kakvu ili neku novu zlj kvalitete koja moze 5 godina a moze i dva mjeseca trajati i na koju vjerovatno nema garancije nikakve. ;)
 

rs6

Član
061 844 944 eso gradacac, dolaze mu dosta iz sarajeva da reparira letve, majstor dobro radi extra jos garantuje za to .....
 
Član
Ja mislim da je bolja opcija reparacija , kolega baš danas poslao svoju za BL na reparaciju.
60KM reparacija (bez serva je pa je jeftinije)
 
Član
Na letvu volana iz motorexa imam godinu garancije ..a ako repariram letvu mislim da je garancija 6 mjeseci .. Tako da mislim da je bokje novu uzeti
 
Top