Megane Couch

Megane Couch

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma ok to nije bed ali pono ljudi izned kaže da ga treba spustit, a da ti budem iskren i meni taj spojler nekad malo preveliko djeluje a nekad mi je zakon, to kak se dignem :lol:
 
Član
Armin_tz je napisao(la):
Goran VT je napisao(la):
Restauriro sam tj, vratio u tvorničko stanje svoje stare potamljene i pomalo uništene originalne lampe. Pa sam sad u velikoj dvojbi metnut te originalne ili ne, jer ipak origigi je origigi... :icon_rolleyes:

Samo ofarbaj stopke u boji auta...mislim tu plastiku,tako je i na mom coach-u i extra mu stoji!Ja sa davno razmisljao da kupim stople lexus style ali .....meni ljepse izgledaju ove orginalne ofarbane u boji auta....
Ako vec hoces da stavljas druge felge...ja bi ti preporucio 16ke...nista vise..Ja sam svog vozio na 16kama i "nije mu lako",ja mislim da bi ga 17ke slomile!Ja mislim da onaj "napuceni" look mozes dobiti jedino sa odgovarajucim oprugama i da felge nisu toliko bitne(normalno neces stavit 14ke)....
Moj savjet,stavi 16ke,odgovarajuce opruge i on je ko bonbona!!!!

Inace,autic je extra......svaka cast!
Potpisujem sve iznad, auto je drama...pozz
 
Član
Goran VT je napisao(la):
Evo jedna nova danas poslje pranja...

Samo jos opruge..nista vise....

P.S.Tu "rupu" iznad prednjih guma jedino opruge mogu zatvorit,ja sam ze malo zaje... kad sam stavio 16 ke na svog megane-a i mislio da ce rupa biti manja...ona ostala ista...
 
Član
Da i ja se slažem s vama da to mogu samo opruge riješit još da to malo prespavam kako se kaže pa če past konačna odlika :cool:
 
Član
opruge su najgora solucija, pogotovo ako ces voziti po rupama, iskace, nabija...i ja se zajebo pa sebi opruge uzeo, ali gledam da skupim sto prije za cup kita ;)

Vidi koliko imas kesha, ako nisi dobar sa lovom onda opruge, a ako mozes love jso nabaviti malo, bolje ustedi jos 500 pa si rijesis ovjes da valja :cool:
 
Član
Armin_tz je napisao(la):
Goran VT je napisao(la):
Novi origigi look od iza...

Meni se ovako svidja vise nego sa lexus..samo jos da si se amlo potrudio i ofarbao ih u boji auta....

Pa nisam htio, bilo je u boji auta kad sam ga kupio pa mi je nekako monotono sve plavo i samo ta dva kruga strše ovako je to milina
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top