Megane Couch

Megane Couch

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo da pokažrm i ja svoje skromno vozilo koje je u principu standardnog izgleda osim nekih detalja, leksus lampi,M3 retrovizora, pragova,ralica i zad spojlera. što se snage tiče ništa osim sport ispuha i gljive pod haubom samo zvuk dobio. Felge Dezent 195/50/15 +2cm distance na zadnjim kotačima, razmišljam i sedamnajsticama ili full kratkim oprugama da zatvorim te rupe malo bodu u oko. Limarija apoteka jer sam mjenjo rubnike i pragove pa znam. Malo sam se igrao s folijama jer mi je to posao pa sam kvake pragove iznutra, znak na haubi obukao u karbon
 
Član
dobro auto ima i moj jaran isti...
samo ganjaj kakve farove, a ova ralica ce posebno doci do izrazaja kad ga jos zakucas ;)
 
Član
Nekome se možda neće svidjeti štopke ali meni fino stoje,jedino mi se ne sviđaju obrvice na farovima..Stvarno jeste sada odignut ali ako uradiš to što si naumio biće super
 
Član
Schumi je napisao(la):
Nekome se možda neće svidjeti štopke ali meni fino stoje,jedino mi se ne sviđaju obrvice na farovima..Stvarno jeste sada odignut ali ako uradiš to što si naumio biće super

Večini ljudi se ne sviđaju lampe al šta da radim meni su baš posebne zato što je to sa ph2 cupea a ja sam ih montirao na svoj ph1 uz malo truda i kreativnosti :smajli23:
 
Član
lijep je nema govora samo sto sam jedan od onih kome se nesvidjaju stope...al to sam samo ja....odlicno auto:cool:
 
Član
Restauriro sam tj, vratio u tvorničko stanje svoje stare potamljene i pomalo uništene originalne lampe. Pa sam sad u velikoj dvojbi metnut te originalne ili ne, jer ipak origigi je origigi... :icon_rolleyes:
 
Član
Goran VT je napisao(la):
Restauriro sam tj, vratio u tvorničko stanje svoje stare potamljene i pomalo uništene originalne lampe. Pa sam sad u velikoj dvojbi metnut te originalne ili ne, jer ipak origigi je origigi... :icon_rolleyes:

Samo ofarbaj stopke u boji auta...mislim tu plastiku,tako je i na mom coach-u i extra mu stoji!Ja sa davno razmisljao da kupim stople lexus style ali .....meni ljepse izgledaju ove orginalne ofarbane u boji auta....
Ako vec hoces da stavljas druge felge...ja bi ti preporucio 16ke...nista vise..Ja sam svog vozio na 16kama i "nije mu lako",ja mislim da bi ga 17ke slomile!Ja mislim da onaj "napuceni" look mozes dobiti jedino sa odgovarajucim oprugama i da felge nisu toliko bitne(normalno neces stavit 14ke)....
Moj savjet,stavi 16ke,odgovarajuce opruge i on je ko bonbona!!!!

Inace,autic je extra......svaka cast!
 
Član
Problem je u tom što sam ja u slavoniji a to znači vinogradi vinski podrumi i kleti pa ako ga spostim neče bit dobro...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top