Megane Coach

Megane Coach

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odlucio sam kupiti Megane Coach, onaj redizajnirani mislim da je on od 2000. godine. Motor mi nije puno bitan jedino bih izbjegao 1.4 16V ali ne iskljucivo.
Zamolio bih za Vaša cijenjena mišljenja o tom autu i na sta da obratim paznju prilikom kupovine? Ako neko zna nekog dobrog da je na prodaju nek javi.
Unaprijed hvala..
 
Nema taj auto nekih specijalnih boljki na koje treba obratiti paznju. A sto se tice motor ja bih isao na 2.0 16V, nudi dobre preformanse, a potrosnja je prihvatljiva. To je sasvim dobar auto, onako momacki, ali kad se odlucis obavezno majstoru i dobro pregledati. A sta je sa Citroenom?
 
Najradije bi i ja 2.0 16V, zbog toga i kupujem ali ne prvenstveno, sto se tice potrosnje Citroen mi trosi 10 litrica gradske pa tako da je i ovaj tu negdje litar gore dole nije bitno, vec sam naviko.
A Citroen je tu, neka stoji manje ce se vozat i habat po gradu, on je vise za elegantne kulturne voznje, a ja bi jos dok sam mlad nesto malo da baca na sport, nesto momacko. A i za grada da ne mislim ko ce me zagrebati na parkingu. Megana za grada i zaj*anciju, a Citroen ovamo za druge potrebe..
 
Član
Do faceliftinga ti je coach a od faceliftinga ti je coupe.

Dobra auta, kod brata mi je Coach i gazi evo petu godinu svaki dan s njim, on bi se trebo aviti pa reci sta je mijenjao i tako, doduse kod njega je 1.6e motor.

Sto se tice motora za coupea, 1.6 16V je dobar kao i onaj 2.0 16V mada bih ja uzeo uvijek prije onog od 2 litra.

Dobar autic u svakom slucaju, dosta podcijenjen ali kvalitetan i dobar za onog ko zna sta ima i sta kupuje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top