Megane 2 - provlacenje kablova?

Megane 2 - provlacenje kablova?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
zdravo ljudi,
kupio sam sebi megana,pa me zanima kako i kuda provuci kablove,sto napojne,sto rca..
da ja to ne bi sta cupo i lomio,bolje reko da upitam i vidim dal iko zna tacno :icon_smile:
 
Član
e vala jesi dugo i cekao ... :icon_rolleyes:
pomalo, strpljenja malo i odgovorit ce vec neko
 
Član
Pa mogu ti ja pisat kako ćeš pokušat provuć.. ali neću, možda neko zna sa 100% vjerovatnoćom ;) zaviri malo, gledaj, ja sam svoje provukao kroz blatobran na suvozačevom mjestu, ulazi na A stub gdje idu džekovi za podicače i zvučnike... jeste da mi je trebalo 5.5m naponskog, ali je cilj postignut ;)
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Pa mogu ti ja pisat kako ćeš pokušat provuć.. ali neću, možda neko zna sa 100% vjerovatnoćom ;) zaviri malo, gledaj, ja sam svoje provukao kroz blatobran na suvozačevom mjestu, ulazi na A stub gdje idu džekovi za podicače i zvučnike... jeste da mi je trebalo 5.5m naponskog, ali je cilj postignut ;)

hvala ti zlaja :icon_smile:
gledo sam po netu nesto,ali svi kukaju kako je jbno provuc,pa reko mozda ovdje ko zna kako bi bilo najlakse i to :icon_smile:
 
Član
samo da kazem da je sve rijeseno.
naponsko je provuceno ispod vozacevog blatobrana. znaci skinuta ona plastika ispod ( prije toga skinuti tocak ) ,
onda uzet neki duzi sarafciger,i polako probiti gumu kroz koju idu kablovi. onda uzeti zicu ( ja sam onu zelenu sto se koristi za one mrezaste zelene ograde) ,jer je dovoljno cvrsta da se ne savija puno dok ubadate u drugu rupu da izadjete u kabinu. onda prikacite kablo za zicu,i polako protjerate. dalje vjerovatno znate :)

sto se mene tice,moze lock na ovo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top