"Mečku" voze ambiciozni,"mazdu" konzervativni

"Mečku" voze ambiciozni,"mazdu" konzervativni

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nidje veze, pogotovo ovo za VW. Ja VW-a vozim i uvijek cu ga voziti iz ljubavi. Cuj nevoli nove trendove, slusa stare hitove:D. Kakvo je ovo istrazivanje:D
 
Ja sam veceras naisao na dva primjera primitivizma od strane Merc drajvera:icon_mad:

Prvo gospon ML parkirao,sva 4 upalio na po ulice,znaci dvije trake,jedna za svaki smijer i on fino na po ulice,blokirao cestu,j*e se njemu.Drugo vozim ja kraj zgrade,sva sreca polako (puno djece) kad idiot sa C klasom samo izjuri iz druge ulice (a trebao je stati na STOP),nit gleda sta,ma nista.Krkancine!

Da se ne bi ko uvrijedio (Vernes npr. :D) ne generaliziram nista ,samo velim da sam veceras naisao na te primjere.
 
Početnik
RCat je napisao(la):
Pežo - romantičan
Iza volana nekog od ovih automobila verovatno ćete prvo zapaziti širok osmeh. Kada vlasnik izađe, primetićete besprekorni stil odevanja, frizuru i samopouzdanje u držanju. Ipak, to je samo fasada jer je u pitanju muškarac romantične duše i tananih osećanja, koji u svom ljubimcu večito traga za ženom svog života.

kako me izvalise na keca, kao ja moju konu :D:icon_smile: samo sad sam u zastavi ponovo ali uskoro ce se i moja stara makina opraviti :cool:
 
Član
Ma sta je sa onima koji nista ne voze??? Vjerovatno bi trebalo pisati osobe sa manjkom finansijskih sredstava, ili ti depresivci... Ma bezveze istrazivanje al bas...
 
Član
"Folksvagen - pouzdan
Muškarac koji vozi folksvagen kao da je zalutao u 21. vek. Ne voli nove trendove, sluša stare hitove u svojim kolima i nikad ne žuri na putu. Nije ambiciozan, pomalo je usporen, ali vrlo pouzdan kao partner i privržen porodici. Samo nužda može da ga natera da promeni automobil i lepšu polovinu."

ja ne mogu da vjerujem...ko da su mene posmatrali i napisali ovo... :icon_eek:
 
ljuboje je napisao(la):
"Folksvagen - pouzdan
Muškarac koji vozi folksvagen kao da je zalutao u 21. vek. Ne voli nove trendove, sluša stare hitove u svojim kolima i nikad ne žuri na putu. Nije ambiciozan, pomalo je usporen, ali vrlo pouzdan kao partner i privržen porodici. Samo nužda može da ga natera da promeni automobil i lepšu polovinu."

ja ne mogu da vjerujem...ko da su mene posmatrali i napisali ovo... :icon_eek:


:cool::cool::lol:
 
Član
Alfa romeo - hvalisavac
Žene, automobili i provod su mu na prvom mestu liste prioriteta. Uvek je okružen lepim damama, izlazi na fensi mesta i nosi samo brendiranu garderobu. Njegova "mašina" uvek je besprekorno čista i "nabudžena", tako da pleni pažnjom gde god se pojavi.

I sta ti vise od toga treba ....:cool:;):icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top