Meč života

Meč života

i ovaj mec je jedan veliki uspjeh ;)

gledam ovu sliku u prvom postu,jel ovo Boyka trenira kod tebe (treci s desne strane) :D
 
Član
evo da se javim iz Berlina, uslovi su više nego odlični , već smo odradili dva treninga, bili smo i na presu gdje je bilo više od 50 novinara iz cijele D , sutra idemo na prijem kod ambasadora BiH a preko sutra je službeno vaganje i u petak aBd meč. Impresionirani smo profesionalizmom i medijskom pažnjom što nas je još više motiviralo da pokažemo cijelom svijetu kako je BiH velika zemlja.

http://www.ran.de/de/videos/boxen/theiss-vs-samardzic-der-trailer-2036066.html

pozz svima i hvala na podršci
 
Član
Velika stvar za citavu BiH sto smo dogurali do toga :cool:
Titula ako bude super i jeste ak ne odlicno je i ovo do sada sto ste uspjeli uraditi ;)
recpect za cijeli vas team
 
Član
SANJA SAMARDžIĆ vs Dr.CHRISTINE THEISS, večeras od 23h (Hayat tv)
Juče je obavljeno službeno vaganje, Sanja je imala 59,800 kg a Dr.Theiss 62,100.Rinaldo:"Sve je spremno i odlučni smo u namjeri da neprikosnovenu Christinu skinemo sa trona. Pozdrav i hvala na interesovanju, puno nam znaci svaka podrška".

imrock.png
 
Legend
ovo je vec nesto , bas kako kazes profesionalizam,jako mi je drago vidjeti da neko nas ovako dogura , mogu misliti kako je tebi i ostaloj ekipi , SRETNO jos jednom , nadam se da je titula nasa !!
 
Član
Jbg, mislim da je visina odvratne svabice presudila... svejedno, Sanja je pruzila odlicnu partiju.
Sretno u daljem radu.
;)
 
Član
Ja procitao prvo vase komentare pa gledao mec, ocekivao sam vise.

Al vec nakon 3-e runde se vidjela velika razlika, i na kraju isto, njemici nista, ona unistena pofino.

Treba jos ucenja...
 
Top