McLaren Gran Turismo

McLaren Gran Turismo

Putovanja.ba
Administrator
mclaren%20gran%20turismo.jpg

Automobile Magazine piše da u McLarenu razvijaju novi model pod nazivom Gran Turismo.

Kako stvari stoje, to će biti novi član Sport Series linije, baziraće se na modelu 570S, ali će se odlikovati "mekšim stajlingom" i staklenim krovom. Iako za sada nema mnogo detalja, možemo očekivati komforniji enterijer sa dodatnim pretincima za sitnice.

U konstrukciji će biti upotrebljena ugljenična vlakna, dok će se za pogon brinuti 3,8 litarski twin-turbo V8 motor sa oko 570 konja.

Po sadašnjim informacijama, najavnu koncept verziju možemo očekivati tokom sledeće godine.

Ivan Mitić – Auto.blog.rs
 
Aha, kako sam i rekao kada je najavljena ova Sport Serija, doći će oni i do SUVa, i to vrlo brzo. Ovako se samo počinje.:cool:
Jer već imaju 3-4 auta sa istom šasijom i motorima.
 
Član
mclaren%20gran%20turismo.jpg

Automobile Magazine piše da u McLarenu razvijaju novi model pod nazivom Gran Turismo.

Kako stvari stoje, to će biti novi član Sport Series linije, baziraće se na modelu 570S, ali će se odlikovati "mekšim stajlingom" i staklenim krovom. Iako za sada nema mnogo detalja, možemo očekivati komforniji enterijer sa dodatnim pretincima za sitnice.

U konstrukciji će biti upotrebljena ugljenična vlakna, dok će se za pogon brinuti 3,8 litarski twin-turbo V8 motor sa oko 570 konja.

Po sadašnjim informacijama, najavnu koncept verziju možemo očekivati tokom sledeće godine.

Ivan Mitić – Auto.blog.rs
U gajbu piva da mclaren nece proizvoditi SUV ?
 
Pripremi tu gajbu piva i dobro je ohladi. :D

I Lotus je rekao da neće, ali ja bio u pravu kad sam rekao da hoće, i eno ga, već najavljen
 
Član
Evo tebi drug moj slika pa ti vidi inace preminger pijem! bilo je predstavljanje 570 i da bi se spekulacije prekinule o navodnom suv objavili su inovu sliku na prezentacije sto je rezultiralo ovacijama novinara ! I ne poredi molim te mclaren i lotus ,mclaren nije u nikakvoj grupaciji niti u nekom vlasnistvu. Ne treba im suv da ih pogura !!!
uploadfromtaptalk1436272820192.jpg
 
Ako Kinezi ili Rusi budu zainteresirani za SUV, a bit će, napravit će Mc. njega. Nitko ne odbija sigurnu zaradu. Već mnogo rade na velikoserijskim automobilima, primjenjuju downsizing "tehniku", GT - čitaj - udoban sportski kupe za svaki dan - možda i sa opcijom 4x4. Pa koji je cilj sve to nego zarada, a u SUV segmentu je trenutno najveća. Dugo je do 2018. ali Urus će dobiti dostojnog protivnika, vjerojatno sa V8 twin turbo iz postojećih modela :D

Do tada, nije problem popit pivo, ili više njih, može na moj račun :)
 
Član
Ne znam drug cijenim tvoje znanje al bas mislim da s mclaren materijom nisi upoznat. Ako citas testove nista udobnije nema od 12c ili 650s tako da neki gt i ne treba. Mclaren je jedina preostala marka koja nije u nekoj grupaciji i upravo odbijanje proizvodnje suv dokazuju da im nije potreban. ok sacekat cemo i 2018 a pivo nije problen :)
 
Top