MCCHIP VW Scirocco

MCCHIP VW Scirocco

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Onak ocekivo sam da ce biti wow .....vise mi lici na nekog japanca nego na vw....al et respect za rad i trud...
 
Član
Evo malo teksta:icon_biggrin:
Kompanije koje se bave preradom, odnosno «tuniranjem» automobila već su počeli «obrađivati» novi Volkswagenov model Scirocco, jer vrlo je bitno biti prvi na tržištu a ujedno je to i stvar prestiža. Jedna od takvih kompanija je i njemački tjuner MC CHIP.
Tako je MC CHIP predstavio svoju izvedbu VW-ovog Scirocca. Standardni 2.0 litarski TFSI motor «pojačali» su na 246 konjskih snaga. Uz to, pojačan je i okretni momenat, tako da sada iznosi 346 Nm. Sve ovo postignuto je ugradnjom «čipa», a ovih 50-ak dodatnih konjskih snaga košta oko 849 Eura. Kako bi se novi Scirocco by MC CHIP primjereno «ponašao» i na cesti, opremljen je i novim aluminijskim naplacima sa Michelinovim pneumaticima dimenzija 235/35-19 te H&R sportskim ovjesom.
Pozz;)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
jebo volan ionako bi ga odmah zamijenio.

enivej,dobar je,nema sta,lici mi na japanca,a i kombinacija boja je uh,on bijel,felge crne,njam!

uglavnom ne bi imao nista protiv jednog!

samo mi jos reci da bi stavio neki ultra lagani volan jer ti ganjas performanse i da se odem objesit...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top